IRSE-FU Series

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRSE-FU

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRSE-FU: Větší komfort při zhutňování betonu

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory řady IRSEN od firmy Wacker Neuson mají krátkou ochrannou hadici, která končí praktickou rukojetí LowVib. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s tlumenými vibracemi poskytuje obzvláště při zhutňování podlahových a stropních desek vysoký komfort při používání. Stejně jako všechny ponorné vibrátory od firmy Wacker Neuson jsou i modely IRSEN / IRSE-FU kvalitně zpracované a vyznačují se mnoha detaily.

Bodyguard

 • Bodyguard nabízí bezpečnost i při napětí, které se pohybuje nad rozsahem ochranného malého napětí. Z tohoto důvodu je možné vibrátory IRFU používat i se zdroji proudu, které nejsou zajištěny proti chybnému proudu. To snižuje potenciální riziko na staveništi.
 • Bodyguard nepřetržitě hlídá průtok proudu. V případě chybného proudu se přívod proudu přeruší do 3 milisekund. Obsluha a zařízení jsou tak optimálně chráněni.

Rukojeť (Low Vib - nízké vibrace)

 • Ergonomická rukojeť s nízkými vibracemi poskytuje velký komfort při obsluze, zejména při zhutňování betonu na velkých plochách, jako jsou např. stropy a podlahy.

Výkonný elektromotor stabilní v otáčkách

 • Díky konstantním vysokým otáčkám dosahuje tento vysokofrekvenční ponorný vibrátor spolehlivého zhutňovacího výkonu a zajišťuje tak vysokou kvalitu výsledku a účinnost.
 • Motory byly vyvinuty společností Wacker Neuson a jsou navíjeny a vyráběny ve vlastní výrobě v Německu. Tím jsou zajištěny trvale vysoký výkon motoru a kvalita.

Pouzdro spínače s integrovaným měničem frekvence

 • Díky integrovanému měniči frekvence není nutné žádné další zařízení. Obsluha pracuje s kompaktní jednotkou a šetří tak čas a peníze za přepravu na staveništi.

Další funkce

Těleso ponorného vibrátoru kompletně tvrzené

 • Těleso ponorného vibrátoru je celé tvrzené. Díky tomu je těleso obzvláště robustní a zabraňuje se rychlému opotřebení.
Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRSE-FU

Tepelný ochranný spínač

 • Řada IR je vybavena tepelným ochranným spínačem. Pokud ponorný vibrátor běží příliš dlouho mimo beton, automaticky se vypne, aby se zabránilo přehřátí motoru. Tím se zvyšuje životnost zařízení.

Těleso ponorného vibrátoru s válečkovým ložiskem

 • Válečkové ložisko je robustní a s dlouhou životností, zejména také při používání v náročných podmínkách na staveništi, například když plášť tělesa dopadne na zem mimo beton.
Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRSE-FU

Made in Germany

 • Je zajištěn vysoký standard kvality, vysoký výkon a životnost, protože zařízení je vyvíjeno a vyráběno v Německu.

Rozmanitost variant

 • Díky velkému výběru různých velikostí tělesa a délek ochranných hadic lze pokrýt velmi širokou škálu aplikací. Existují tedy řešení pro každé staveniště, a to i při extrémních požadavcích.

Poptávka po produktech

*Povinná pole