Jednoduché ovládání strojů a zařízení Wacker Neuson

Obsluhu našich strojů podrobně vysvětlujeme v sérii instruktážních videí. Mimo jiné vám odpovíme na otázky typu: "Které nastavení vyhovuje mým požadavkům?", "Který spínač má jakou funkci?" a "Na co by si měl provozovatel dát vlastně pozor z hlediska bezpečnosti?".

Zde najdete informativní videa o obsluze následujících strojů Wacker Neuson:

Jednoduchá obsluha stavebních strojů Wacker Neuson je nezbytná pro hladký průběh stavebních projektů. Klademe velký důraz na to, aby naše stroje byly nejen výkonné, ale také snadno a intuitivně ovladatelné.

Díky inovativním technologiím se může obsluha rychle naučit efektivně používat stroje Wacker Neuson. Naše stroje jsou kromě toho navrženy tak, aby se s nimi pohodlně pracovalo i během dlouhé pracovní doby. Například ergonomicky navržená sedadla a ovládací prvky tak snižují únavu obsluhy a umožňují jí plně se soustředit na své úkoly.

Informace v těchto videích nejsou konečné a komplexní, představují pouze stručný výběr základních obslužných funkcí. Nenahrazují návod k obsluze a bezpečnostní pokyny a informace o nebezpečí. Proto si vždy přečtěte a dodržujte dodanou dokumentaci ke stroji a dodržujte místně platné předpisy.