Elektrické stavební stroje: Naše řešení zero emission

V mnoha situacích na staveništi se vyplatí použít elektrické stavební stroje a přístroje. Například, pokud pracujete v prostředí uvnitř města. Wacker Neuson vám usnadní změnu, „přepnutí“ na elektrický stroj: Naše portfólio zero emission sahá od akumulátorových pěchů až po elektrické kolové nakladače. Díky tomu dnes již umožňujeme kompletně bezemisní staveniště – bez kompromisů ve výkonu! Přesvědčte se o naší nabídce zero emission.

Zákazník Wacker Neuson stojí s úsměvem se založenýma rukama před kolovým dumperem Wacker Neuson.

Půjčovny

tavební techniku a stroje si můžete od nás také zapůjčit.Ať už na konkrétní projekt nebo na vyzkoušení, zda se vám stálý nákup vyplatí. Jedna z našich půjčoven Wacker Neuson je určitě blízko vás.

Najít půjčovnu

Zaměstnanec Wacker Neuson sedí u psacího stolu a ukazuje zákazníkům něco na svém tabletu.

Finančnířešení

Ať už jde o nákup, pronájem nebo leasing: výrobky Wacker Neuson stojí za to. Rádi vám připravímenabídku na míru.

Více informací

Nabízíme vám kompletní ekosystém zero emission

Společnost Wacker Neuson jako průkopník v oblasti bateriových stavebních strojů od roku 2013 neustále rozšiřuje své portfolio a nezastavuje se ani u vývoje stavebních strojů a zařízení. Se svou nabídkou bezemisních zařízení se společnost Wacker Neuson snaží obsloužit celý ekosystém pro vás: od nabíjecí infrastruktury přes služby, řešení financování a různé modely využití až po hodnocení životního cyklu baterií.

Soubory ke stažení

Řádkový list Kompaktní a kolová rýpadla 6-15tun