Náhradní díly Wacker Neuson.

Když má stavební stroj poruchu, počítá se každá minuta. Z tohoto důvodu dodáváme naše vysoce kvalitní originální náhradní díly extrémně rychle. Díky tomu můžete váš stavební stroj i váš projekt během okamžiku znovu spustit.

Podání ruky mezi konzultantkou Wacker Neuson a zákazníkem před dumperem Wacker Neuson.

Originální náhradní díly

U našich strojů je každý převod v záběru s dalším. Každý díl ovlivňuje celkový výkon stroje. S našimi originálními náhradními díly jej udržujete na trvale vysoké úrovni. A zajistíte tak, aby si váš stroj zachoval svou hodnotu. Díky naší husté síti se náhradní díly dostanou k vám na místo rychle.

Náhradní díly Wacker Neuson na stavebním stroji Wacker Neuson, v pozadí konzultant Wacker Neuson, zákazník a stavební stroje.

Balíčky pro údržbu

Naše balíčky pro údržbu Wacker Neuson obsahují všechny požadované díly, které potřebujete pro profesionální údržbu. Netřeba říkat, že používáme pouze originální náhradní díly. Každá sada je společností Wacker Neuson sestavena speciálně pro konkrétní typ stroje a příslušný interval údržby. Vyhnete se tak nákladným a časově náročným poruchám strojů.

Všechny naše balíčky pro údržbu najdete v našem eStore.

Čísla položek balíčků pro údržbu našich stavebních strojů naleznete zde.

Zaměstnanec Wacker Neuson nese opravárenskou sadu Wacker Neuson.

Balíčky pro opravu

Balíčky pro opravu Wacker Neuson jsou ideální, pokud si vaše stroje opravujete sami. Připravili jsme všechny díly, které potřebujete pro profesionální opravu, do jednoho balíčku. 

Všechny naše balíčky pro opravu najdete v našem eStore.

Čísla položek balíčků pro opravu našich stavebních strojů naleznete zde.

Zaměstnanec Wacker Neuson provádí údržbu stavebního stroje Wacker Neuson.

Sady pro dodatečné vybavení

Chcete dovybavit váš stroj? Žádný problém! U společnosti Wacker Neuson si můžete vybrat ze široké škály sad pro dodatečné vybavení. Sady se vyrábí na zakázku a obsahují vše, co potřebujete pro vaše modernizace. 

Zde je výběr:

  • Instalace rychloupínacího systému
  • Rámy přijímače
  • Systémy osvětlení
  • Hydraulické spoje
  • Elektrické zásuvky
Světla Wacker Neuson a další příslušenství na stavebním stroji.

Příslušenství

Potřebujete jiné potahy sedadel? Byla by pro vaše stávající použití smysluplná přídavná světla? S naším příslušenstvím můžete váš stroj modernizovat opticky i funkčně. 

Zde je výběr:

  • Potahy sedadel
  • Zrcátka
  • Světla
  • A mnohem víc.