Služby Wacker Neuson.

Když nás potřebujete, jsme tady. Poradíme vám nejen při nákupu stroje, ale i poté. Našim odborníkům i rychlé podpoře můžete důvěřovat. Například pokud jde o údržbu a opravy, dostupnost náhradních dílů a finanční řešení. V případě potřeby přijedeme také přímo na vaše staveniště. Zjistěte si více o našich poradenských službách pro stavební stroje a zařízení.

Díky naší rozsáhlé prodejní a servisní síti jsme vám vždy nablízku. 

Zákazník sedí před notebookem s prodavačkou Wacker Neuson a dostává rady ohledně použitých stavebních strojů a zařízení.

Finanční řešení

Aktivně řešíme vaše specifické potřeby. Ať už se rozhodnete pro nový nebo použitý produkt Wacker Neuson: u nás najdete to správné finanční řešení.

Další informace

Zaměstnanec Wacker Neuson kontroluje vibrační pěchy.

Údržba & opravy

S našimi službami pro Údržbu & opravy zůstanou vaše stroje v provozu tak dlouho, jak jen to bude možné. Na všech našich servisních pracovištích máme profesionálně vybavené dílny s vysoce kvalifikovanými pracovníky, kteří jsou vždy připraveni pomoci, v případě potřeby také přímo na místě.

Další informace

Zaměstnanec Wacker Neuson stojí před příložným vibrátorem a podává k němu výklad.

Řešení pro beton

V spletité oblasti zhutňování betonu se můžete zcela spolehnout na naše specialisty pro beton. Tým řešení pro beton Wacker Neuson vám dokáže zevrubně poradit a vytvořit pro vás koncept šitý na míru vašim potřebám.

Další informace​​​​​​​

Zaměstnanec společnosti Wacker Neuson obsluhuje telematický software EquipCare.

EquipCare

Prostřednictvím našeho řešení telematiky EquipCare budete vždy informováni o aktuálním dění na vašem staveništi. Informace o pracovištích, vytížení strojů, postupu prací a mnoho dalších obdržíte přímo na váš mobilní telefon nebo počítač a notebook.

Další informace​​​​​​​

Zaměstnanec společnosti Wacker Neuson sedí před svým notebookem a telefonuje.

Použité zařízení 

Máte konkrétní stroj v provozu pouze příležitostně? Dáváte však přednost vlastnímu stroji před pronájmem? Použitý stavební stroj je často vhodnou alternativou. 

Promluvte si s vaším prodejcem o použitém stroji Wacker Neuson.

Další informace​​​​​​​