Rychlá a profesionální oprava a údržba vašich stavebních strojů a zařízení.

Potřebujete rychle opravu? Potřebuje váš stavební stroj údržbu? U nás jste přesně na správném místě. Zajistíme pravidelnou údržbu vašich stavebních strojů i zařízení a v naléhavých případech budeme rychle u vás. Buďto v některé z řady našich poboček, nebo podle potřeby také přímo na vašem staveništi.

Vaše výhody: 

  • Trvale vysoká kvalita: naši servisní technici absolvují prvotřídní školení a kvalifikaci ve Wacker Neuson Academy.
  • Profesionálně odvedená specializovaná práce: ušetříte na vlastních technicích nebo speciálním nářadí pro specializované práce.
  • Náklady pod kontrolou: rozhodnete se, zda má být provedena kompletní oprava nebo oprava orientovaná na aktuální hodnotu zařízení.
  • Originální náhradní díly: váš stroj vám dlouho vydrží, protože používáme výhradně originální náhradní díly.
Zaměstnanec Wacker Neuson stojí před servisním vozidlem Wacker Neuson a telefonuje.

Služba vyzvednutí a vrácení

Stačí zavolat na pobočku Wacker Neuson ve vaší oblasti a v rámci naší praktické služby vyzvednutí a vrácení bude zajištěna řádná přeprava vašeho stroje. Na naší pobočce dáme váš stroj do pořádku a poté vám ho rovnou přivezeme na další staveniště. Cíl zpáteční přepravy si můžete vybrat podle vašich požadavků.

Zaměstnanec Wacker Neuson vystupuje ze servisního vozidla Wacker Neuson.

Mobilní servis

Naši technici mobilního servisu se dostaví bez výmluv typu kdyby, aby či ale. Pokud nemůžete přivézt stroj do naší dílny, přijede k vám náš technik. Naši zaměstnanci mají s sebou veškeré nářadí a řadu náhradních dílů nezbytných pro rychlou opravu. Zejména menší poškození tak nevedou k dlouhým prostojům.

Vibrační deska zero emission v akci při terénních úpravách.

Oprava elektrického stroje

Nemáte ve vašem týmu vlastního elektrikáře? Žádný problém. Nabízíme profesionální údržbu a opravy elektrických zařízení a strojů. Vy a vaši zaměstnanci budete mít se společností Wacker Neuson vždy jistotu.

Stavební dělníci s čerpadlem a generátorem Wacker Neuson na staveništi.

Oprava čerpadla

Údržba a oprava čerpadel vyžadují specifické odborné znalosti. U nás můžete nechat svá čerpadla řádně udržovat i opravovat. Na řadě poboček Wacker Neuson si dokonce můžete nechat provést předepsané podvodní zkoušky. Vaše čerpadla jsou tak připravena k použití vždy, když je potřebujete.

Zaměstnanec Wacker Neuson při kontrole pásového rypadla Wacker Neuson společně se zákazníkem.

Kontrola stroje

Pravidelně prováděné kontroly stroje zajišťují bezproblémovou funkci vašeho produktu od Wacker Neuson. Tyto druhy kontrol můžete získat zdarma na našich servisních pracovištích. Stačí jen přivézt vaše zařízení. Rovněž pro vás rádi zajistíme dopravu prostřednictvím naší služby vyzvednutí a vrácení.

Máte dotazy ohledně rozsahu naší nabídky? Kontaktujte nás:

*Povinná pole