IRFU Series

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRFU

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRFU: Silný výkon ve všech variantách

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory řady IRFU se vyznačují především jednou věcí: Připojí se jednoduše k 1fázové elektrické síti a už je lze používat. Nabízejí spolehlivý provoz i na generátorech a s kolísavým vstupním napětím. IRFU od firmy Wacker Neuson je výkonný ponorný vibrátor pro profesionální nepřetržité používání s vysokými nároky na výsledek zhutnění. Je k dispozici v mnoha různých verzích. Integrovaný proudový chránič (Bodyguard ™) nabízí vysoký bezpečnostní standard.

Bodyguard

  • Bodyguard nabízí bezpečnost i při napětí, které se pohybuje nad rozsahem ochranného malého napětí. Z tohoto důvodu je možné vibrátory IRFU používat i se zdroji proudu, které nejsou zajištěny proti chybnému proudu. To snižuje potenciální riziko na staveništi.
  • Bodyguard nepřetržitě hlídá průtok proudu. V případě chybného proudu se přívod proudu přeruší do 3 milisekund. Obsluha a zařízení jsou tak optimálně chráněni.

Těleso ponorného vibrátoru kompletně tvrzené

  • Těleso ponorného vibrátoru je celé tvrzené. Díky tomu je těleso obzvláště robustní a zabraňuje se rychlému opotřebení.
Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRFU

Tepelný ochranný spínač

  • Řada IR je vybavena tepelným ochranným spínačem. Pokud ponorný vibrátor běží příliš dlouho mimo beton, automaticky se vypne, aby se zabránilo přehřátí motoru. Tím se zvyšuje životnost zařízení.

Výkonný elektromotor stabilní v otáčkách

  • Díky konstantním vysokým otáčkám dosahuje tento vysokofrekvenční ponorný vibrátor spolehlivého zhutňovacího výkonu a zajišťuje tak vysokou kvalitu výsledku a účinnost.
  • Motory byly vyvinuty společností Wacker Neuson a jsou navíjeny a vyráběny ve vlastní výrobě v Německu. Tím jsou zajištěny trvale vysoký výkon motoru a kvalita.

Pouzdro spínače s integrovaným měničem frekvence

  • Díky integrovanému měniči frekvence není nutné žádné další zařízení. Obsluha pracuje s kompaktní jednotkou a šetří tak čas a peníze za přepravu na staveništi.

Další funkce

Rozmanitost variant

  • Díky velkému výběru různých velikostí tělesa a délek ochranných hadic lze pokrýt velmi širokou škálu aplikací. Existují tedy řešení pro každé staveniště, a to i při extrémních požadavcích.

Těleso ponorného vibrátoru s válečkovým ložiskem

  • Válečkové ložisko je robustní a s dlouhou životností, zejména také při používání v náročných podmínkách na staveništi, například když plášť tělesa dopadne na zem mimo beton.
Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRFU

Made in Germany

  • Je zajištěn vysoký standard kvality, vysoký výkon a životnost, protože zařízení je vyvíjeno a vyráběno v Německu.

Poptávka po produktech

*Povinná pole