IRFUflex

Modulární ponorný vibrátor IRFUflex

Modulární ponorný vibrátor IRFUflex: Maximální flexibilita se systémem modulárních ponorných vibrátorů

Modulárně konstruovaný vysokofrekvenční ponorný vibrátor řady IRFUflex nabízí možnost kombinovat pomocí měničového dílu tělesové díly v různých velikostech. Díky tomu jste na stavbě vždy připraveni na nejrůznější úkoly a v případě opotřebení můžete rychle a jednoduše díly vyměnit. Robustní přípojný bod lze ovládat několika málo hmaty. IRFUflex je jednou z variant řady IRFU a tím výkonný ponorný vibrátor pro profesionální trvalý provoz s vysokými nároky na výsledek hutnění.

Bodyguard

 • Bodyguard nabízí bezpečnost i při napětí, které se pohybuje nad rozsahem ochranného malého napětí. Z tohoto důvodu je možné vibrátory IRFU používat i se zdroji proudu, které nejsou zajištěny proti chybnému proudu. To snižuje potenciální riziko na staveništi.
 • Bodyguard nepřetržitě hlídá průtok proudu. V případě chybného proudu se přívod proudu přeruší do 3 milisekund. Obsluha a zařízení jsou tak optimálně chráněni.

Pouzdro spínače s integrovaným měničem frekvence

 • Díky integrovanému měniči frekvence není nutné žádné další zařízení. Obsluha pracuje s kompaktní jednotkou a šetří tak čas a peníze za přepravu na staveništi.

Další funkce

Výkonný elektromotor stabilní v otáčkách

 • Díky konstantním vysokým otáčkám dosahuje tento vysokofrekvenční ponorný vibrátor spolehlivého zhutňovacího výkonu a zajišťuje tak vysokou kvalitu výsledku a účinnost.
 • Motory byly vyvinuty společností Wacker Neuson a jsou navíjeny a vyráběny ve vlastní výrobě v Německu. Tím jsou zajištěny trvale vysoký výkon motoru a kvalita.

Těleso ponorného vibrátoru kompletně tvrzené

 • Těleso ponorného vibrátoru je celé tvrzené. Díky tomu je těleso obzvláště robustní a zabraňuje se rychlému opotřebení.
Modulární ponorný vibrátor IRFUflex

Made in Germany

 • Je zajištěn vysoký standard kvality, vysoký výkon a životnost, protože zařízení je vyvíjeno a vyráběno v Německu.
Modulární ponorný vibrátor IRFUflex

Tepelný ochranný spínač

 • Řada IR je vybavena tepelným ochranným spínačem. Pokud ponorný vibrátor běží příliš dlouho mimo beton, automaticky se vypne, aby se zabránilo přehřátí motoru. Tím se zvyšuje životnost zařízení.

Těleso ponorného vibrátoru s válečkovým ložiskem

 • Válečkové ložisko je robustní a s dlouhou životností, zejména také při používání v náročných podmínkách na staveništi, například když plášť tělesa dopadne na zem mimo beton.
Modulární ponorný vibrátor IRFUflex

Přípojný bod lze šroubovat rukou, pouze několik otáček

 • Výměna lahvové části je velmi rychlá a nekomplikovaná, protože např. není nutný ani svěrák ani otevřený klíč.
Modulární ponorný vibrátor IRFUflex

Modulární systém

 • Díky své modulární struktuře lze zařízení konfigurovat tak, aby vyhovovalo jakékoli aplikaci.
 • K použití ponorných vibrátorů různých velikostí je zapotřebí pouze jedna pohonná jednotka. Takto lze ušetřit náklady na pořízení a údržbu.

Poptávka po produktech

*Povinná pole