Main Navigation
Main Content

Vibrační deska s pojezdem vpřed

Vibrační deska s pojezdem vpřed - AP1850e, AP1840e
Naše bateriové vibrační desky přesvědčí následujícími výhodami: Úspora energie, 100% bezemisní práce a více než 70% úspora energie otevírají nové oblasti práce v interiéru. Tyto vibrační desky nejsou z hlediska výkonu v žádném případě horší než jejich konvenčně poháněné příbuzné.
Vibrační deska s pojezdem vpřed - AS2560e
Naše vibrační desky poháněné baterií umožňují zcela bezemisní práci. S pracovní šířkou 60 cm a výkonem 25 kN otevírá naše bezdrátová vibrační deska pro práci zcela bez emisí novou výkonnostní třídu.
Vibrační deska s pojezdem vpřed - Série VP (10–20 kN)
Lehká vibrační deska s jednoduchou výbavou:Benzínové motory pro malé plochy a výklenky.Pro hutnění zeminy, dlažby a asfaltu
Vibrační deska s pojezdem vpřed - Série WP (15 kN)
Přejete si výkonného profíka pro hutnění asfaltu, kompozitní dlažby a nestmelené usazené horniny na stísněných prostorách? Řada WP firmy Wacker Neuson nabízí vibrační desky, které se výborně hodí pro profesionální trvalé využití při stavbě cest.
Vibrační deska s pojezdem vpřed - Řada DPS (18 kN)
Vysoký uživatelský komfort. Vibrační deska s naftovým motorem je k dostání ve třech variantách modelů. I tato deska se skvěle hodí pro práci se zeminou, asfaltem a dlažbou.