DPU130r

Dálkově ovládaná vibrační deska DPU130r

Dálkově ovládaná vibrační deska DPU130r: Jedinečně použitá hutnící síla

DPU130r je nejsilnější vibrační deska na trhu. Díky odstředivé síle 130 kN a pracovní šířce {120 cm} {47,24 in} se snadno blíží produktivitě válce {7-t} {7,7 tn.sh.} - díky jeho podstatně nižším pořizovacím a provozním nákladům je ekonomičtější. Wacker Neuson vyvinul tuto dálkově ovládanou vibrační desku pro praktické použití. Váš inovativní koncept byl dvakrát oceněn inovačními cenami.

Nejvýkonnější vibrační deska na trhu

 • DPU130r je vibrační deska s nejvyšší hutnící silou na trhu. Může zpracovávat velmi vysoké hromadné vrstvy, což šetří přechody. To umožňuje hutnění velkých ploch v krátkém čase.

Ekonomická alternativa k válci

 • Vibrační deska DPU130r dosahuje vyššího hutnícího výkonu za hodinu než pětitunový válec a proto je po stránce režijních nákladů výrazně hospodárnější. Lepší účinek do hloubky vibračních desek vyrovnává vysokou dopřednou rychlost válců, takže se tímto způsobem sníží počet potřebných přejezdů.
 • Vibrační deska DPU130r je spojena s výrazně nižšími náklady na pořízení, provoz a údržbu než je tomu u středně těžkých válců. Z tohoto důvodu je DPU130r velmi rozumnou hospodárnou alternativou dokonce i v porovnání s válci třídy 7,5 t, které snadno dosahují vyššího hutnicího výkonu za hodinu.

Plynulé a přesné ovládání

 • Díky plně hydraulickému a plynulému nastavení budiče lze zařízení ovládat velmi přesně. Změny směru jsou možné při současném pojezdu vpřed, což má za následek čisté zatáčení a vysoké pokrytí oblasti.

Infračervené dálkové ovládání s ověřenými bezpečnostními prvky

 • Senzor identifikace blízkosti přístroj vypne, pokud je bezpečnostní vzdálenost mezi přístrojem a obsluhou nižší než 2 metry.
 • Jestliže dojde k přerušení očního kontaktu mezi přístrojem a obsluhou, přístroj se automaticky zastaví. Tím se zamezí další nekontrolované jízdě stroje.
 • Díky možnosti dálkového ovládání přístroje může obsluha pracovat mimo hluk, prach a emise. Při pokládání kolejí může zaujmout bezpečnou pozici mimo nebezpečnou zónu. Je tak umožněna bezpečná, zdravá a pohodlná práce.

Další funkce

Dělená základní deska

 • Rozdělená základní deska umožňuje jednoduché a přesné ovládání stroje. Zatáčení, otáčení a obracení není komplikované. Díky tomu je práce jednodušší a rychlejší, dokonce i na šikmých površích.
Dálkově ovládaná vibrační deska DPU130r

Robustní a odolný

 • Vibrační deska je vyrobena z extrémně robustních materiálů s nízkým opotřebením. To jí dodává dlouhou životnost. Takto vypadá i základní deska z tvárné litiny (GJS700).
 • I po dlouhé době používání má vibrační deska vysokou hodnotu při dalším prodeji. Investice do tohoto stroje je proto velmi ekonomická.

Dobrý přístup k údržbě díky dvoudílné sklopné kapotě

 • Ochranná kapota je dvoudílná. To usnadňuje otevírání a nabízí velkorysý přístup ke všem důležitým místům údržby bez použití nástrojů.

Poptávka po produktech

*Povinná pole