RD7

Ručně vedený válec RD7

Ručně vedený válec RD7: S lehkostí k dokonalému pracovnímu výsledku

Ručně vedený tandemový vibrační válec RD7 poskytuje vynikající výkon při hutnění půdy i asfaltu - díky optimálně nastavené frekvenci a dvěma úrovním vibrací. Válec zaujme ergonomicky uspořádanými ovládacími prvky, jako je nastavení otáček motoru umístěné přímo na oji. Díky snadnému přístupu ke všem servisním bodům bez použití nářadí je RD7 také nekomplikovaným a úsporným řešením na každé stavbě.

Všechny ovládací prvky jsou umístěny přímo na vodicí rukojeti

  • Obsluha může stroj kdykoli komplexně ovládat ze svého pracovního místa a nemusí stroj obcházet. To znamená vyšší bezpečnost a komfrort.

Nastavení otáček motoru ve třech polohách (vypnuto, volnoběh, plný plyn) přímo na oji.

  • Pro spuštění a zastavení stroje nemusí obsluha opustit své místo, má přímý přístup ke všem ovládacím prvkům. Páka plynu je navíc pevně nastavena do tří poloh, takže její ovládání je velmi snadné a nevyžaduje žádné zvláštní zkušenosti.

Dobrý přehled o stavu naplnění

  • Hladinu hydraulického oleje lze kdykoli přečíst přes průzor. Doplnění je možné bez demontáže ocelového rámu. Nádrž na vodu lze kdykoli zkontrolovat zvenčí díky mírně průhlednému materiálu, ze kterého je vyrobena.

Ergonomické madlo a páka pohonu se zapuštěnými úchyty

  • Ergonomická konstrukce řídicí páky a vodicí rukojeti umožňuje pohodlné ovládání stroje.

Dvě úrovně vibrací pro různé povrchy

  • Pro dosažení optimálního výsledku hutnění asfaltu i zeminy lze vibrace volit ve dvou fázích: Vysoká frekvence pro zhutňování zeminy a nízká frekvence pro zhutňování asfaltu. Různých úrovní vibrací se dosahuje změnou otáček budiče.

Další funkce

Dlouhá oje usnadňuje řízení a otáčení

  • Délka oje je zvolena pro optimální pákový efekt. Díky tomu je otáčení a manévrování mimořádně snadné.

Oj s tlumením vibrací s nejnižší hodnotou HAV na trhu (< 2,5 m/s²)

  • Díky hodnotám HAV, které jsou nižší než spouštěcí hodnota 2,5 m/s², nemusí zhotovitel provádět žádnou dokumentaci. Díky nízkým hodnotám HAV a ergonomickému designu ovládacích prvků je práce pro obsluhu příjemná a pohodlná.

Dobře přístupná, robustní hydraulika

  • Hydraulika je obzvláště robustní. Přehledné vedení kabelů a otevřená konstrukce stroje usnadňují jeho čištění.

Ochrannou kapotu lze složit bez použití nářadí

  • Kapotu z robustního plastu lze otevřít bez použití nářadí a nabízí široký přístup ke všem místům údržby. To šetří čas a peníze během údržby.

Velká volnost po stranách s malým bočním výstupkem a zužováním stroje směrem nahoru.

  • Malý boční výstupek (30 mm na každé straně) umožňuje pracovat velmi blízko podél stěn. Díky zúžení má horní část dostatečnou vzdálenost od stěny, což zabraňuje poškození.

Poptávka po produktech

*Povinná pole