IRSEN Series

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRSEN

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRSEN: Větší komfort při zhutňování betonu

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory řady IRSEN od firmy Wacker Neuson mají krátkou ochrannou hadici, která končí praktickou rukojetí LowVib. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s tlumenými vibracemi nabízí vysoký komfort obsluhy obzvláště při zhutňování podlahových a stropních desek. Stejně jako všechny ponorné vibrátory od Wacker Neuson jsou i modely IRSEN kvalitně zpracované a vyznačují se mnoha detaily.

Rukojeť (Low Vib - nízké vibrace)

  • Ergonomická rukojeť s nízkými vibracemi poskytuje velký komfort při obsluze, zejména při zhutňování betonu na velkých plochách, jako jsou např. stropy a podlahy.

Výkonný elektromotor stabilní v otáčkách

  • Díky konstantním vysokým otáčkám dosahuje tento vysokofrekvenční ponorný vibrátor spolehlivého zhutňovacího výkonu a zajišťuje tak vysokou kvalitu výsledku a účinnost.
  • Motory byly vyvinuty společností Wacker Neuson a jsou navíjeny a vyráběny ve vlastní výrobě v Německu. Tím jsou zajištěny trvale vysoký výkon motoru a kvalita.
Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRSEN

Made in Germany

  • Je zajištěn vysoký standard kvality, vysoký výkon a životnost, protože zařízení je vyvíjeno a vyráběno v Německu.

Odolné provedení

  • Díky robustní konstrukci není zařízení náchylné k opravám a zaručuje dlouhou životnost.

Další funkce

Těleso ponorného vibrátoru kompletně tvrzené

  • Těleso ponorného vibrátoru je celé tvrzené. Díky tomu je těleso obzvláště robustní a zabraňuje se rychlému opotřebení.
Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IRSEN

Tepelný ochranný spínač

  • Řada IR je vybavena tepelným ochranným spínačem. Pokud ponorný vibrátor běží příliš dlouho mimo beton, automaticky se vypne, aby se zabránilo přehřátí motoru. Tím se zvyšuje životnost zařízení.

Rozmanitost variant

  • Díky velkému výběru různých velikostí tělesa a délek ochranných hadic lze pokrýt velmi širokou škálu aplikací. Existují tedy řešení pro každé staveniště, a to i při extrémních požadavcích.

Poptávka po produktech

*Povinná pole