IREN Series

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IREN

Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IREN: Prvotřídní výsledky hutnění v betonu

Produktivita a vysoká životnost - tím se vyznačuje řada IREN od společnosti Wacker Neuson. Vysokofrekvenční ponorné vibrátory přesvědčí na celé čáře i při tvrdých podmínkách nasazení v trvalém provozu a současně nabízejí konstantně vysoký hutnicí výkon. IREN je k dispozici v mnoha různých verzích.

Výkonný elektromotor stabilní v otáčkách

  • Díky konstantním vysokým otáčkám dosahuje tento vysokofrekvenční ponorný vibrátor spolehlivého zhutňovacího výkonu a zajišťuje tak vysokou kvalitu výsledku a účinnost.
  • Motory byly vyvinuty společností Wacker Neuson a jsou navíjeny a vyráběny ve vlastní výrobě v Německu. Tím jsou zajištěny trvale vysoký výkon motoru a kvalita.
Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IREN

Made in Germany

  • Je zajištěn vysoký standard kvality, vysoký výkon a životnost, protože zařízení je vyvíjeno a vyráběno v Německu.

Odolné provedení

  • Díky robustní konstrukci není zařízení náchylné k opravám a zaručuje dlouhou životnost.

Další funkce

Těleso ponorného vibrátoru kompletně tvrzené

  • Těleso ponorného vibrátoru je celé tvrzené. Díky tomu je těleso obzvláště robustní a zabraňuje se rychlému opotřebení.
Vysokofrekvenční ponorné vibrátory IREN

Tepelný ochranný spínač

  • Řada IR je vybavena tepelným ochranným spínačem. Pokud ponorný vibrátor běží příliš dlouho mimo beton, automaticky se vypne, aby se zabránilo přehřátí motoru. Tím se zvyšuje životnost zařízení.

Těleso ponorného vibrátoru s válečkovým ložiskem

  • Válečkové ložisko je robustní a s dlouhou životností, zejména také při používání v náročných podmínkách na staveništi, například když plášť tělesa dopadne na zem mimo beton.

Rozmanitost variant

  • Díky velkému výběru různých velikostí tělesa a délek ochranných hadic lze pokrýt velmi širokou škálu aplikací. Existují tedy řešení pro každé staveniště, a to i při extrémních požadavcích.

Poptávka po produktech

*Povinná pole