EZ17e

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e: Plně elektrický a plně výkonný

EZ17e je první plně elektrické minirýpadlo Zero Tail bez zadního přesahu. Svými nulovými emisemi je ideální pro použití ve vnitřních prostorách a v oblastech se stanovenými limity výfukových plynů a hluku. Díky silné lithium-iontové baterii je použitelný pro typický pracovní den a v případě potřeby jej lze používat dál ve stacionárním síťovém provozu. Díky speciálně patentované bateriové technologii s integrovaným vyhříváním baterie lze zařízení nabíjet z jakéhokoli zdroje energie (100 až 415 voltů). A to bez dalších nutných činností a nezávisle na okolní teplotě.

Patentovaná technologie baterie

 • Model EZ17e vyniká dlouhou životností baterie díky výkonu 23,4 kWh a patentovanému bezúdržbovému systému baterie. Moderní lithium-iontová baterie s integrovaným ohřevem umožňuje nabíjení bez ohledu na okolní teplotu a poskytuje energii na průměrný pracovní den.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Snížené náklady na údržbu a servis

 • Elektrické stavební stroje Wacker Neuson se snadno udržují a jsou výkonné. Náklady na servis jsou sníženy na minimum. Baterie je bezúdržbová. Odpadají také typické údržbářské práce na konvenčních strojích, jako je výměna motorového oleje a filtrů a související náklady na servisní materiál.

Žádné emise, výrazně méně hluku

 • Obsluha není vystavena žádným výfukovým emisím a výrazně nižšímu hluku. Rýpadlo lze proto ideálně používat ve výkopech, tunelech a interiérech. Práce je pro obsluhu i její okolí pohodlnější a zdravější než se zařízeními poháněnými palivem.

Intuitivní koncepce ovládání

 • Intuitivní koncepce ovládání umožňuje jednoduchou a obsáhlou obsluhu rýpadla. Stroj se ovládá pomocí joysticku, displeje, Jog Dial a klávesnice. Uložení přídavných zařízení a množství oleje pro další řídicí obvody lze tudíž provést rychle a jednoduše.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

100 % Zero Tail

 • Méně je někdy rozhodně více, zejména když je situace napjatá. Rýpadlo nemá žádný přesah zadní části a umožňuje tak práci přímo u zdí domů a podél ohraničení.

Další funkce

Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

2 rychlosti pojezdu

 • Rýpadlo je sériově vybaveno druhým rychlostním stupněm. Na staveništi tudíž můžete rychle změnit pozici a ušetřit tak drahocenný čas.

Flexibilní napájení energiemi

 • Ez17e disponuje inteligentní správou nabíjení. Koncepce: flexibilní zásobování energií. Rýpadlo lze provozovat buď v režimu baterie, nebo se síťovým připojením. V naposled jmenovaném režimu je baterie dokonce současně nabíjena. Zásuvka pro domácnost nebo silnoproudé připojení pro expresní nabíjení? Obojí je možné,

LED pracovní reflektor

 • Optimální osvětlení pracoviště se postará o bezpečnost a větší vytížení stroje i v noci nebo za zhoršených světelných podmínek. LED technologie navíc boduje dlouhou životností osvětlovacích těles.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Jednoduše demontovatelná stříška

 • Snadná demontáž stříšky umožňuje optimální přístup pro údržbu. Na staveništi lze nízké průjezdní výšky rovněž rychle překonat díky demontáži, následované opětovnou montáží pro zajištění bezpečného provozu.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Teplotní odolnost

 • Práce lze kdykoli provádět při plném zatížení až do okolní teploty 45 °C. Stabilní teplotní úroveň vede k delší životnosti hydraulických komponent a ke zvýšení produktivity rýpadla.

Výkonný pohon s LUDV

 • Rychlé pracovní cykly a flexibilnější využití díky výkonnému pohonu v kombinaci s hydraulickým systémem Load Sensing (LUDV) umožňují pohodlné řízení rýpadla bez námahy. Bez ohledu na přepravovaný náklad zůstávají řídící pohyby u joysticku stejné. Kromě zvýšeného komfortu obsluhy to vede ke zvýšení výkonu při zachování snížené spotřeby.
Pásové rýpadlo Zero Tail EZ17e

Hydraulický teleskopický podvozek s rozšířením radlice

 • Hydraulický teleskopický podvozek s maximální vnější šířkou 1300 mm} {51,2 palce} zajišťuje stabilitu. Během chvilky jej lze ručně zasunout na šířku {990 mm. Včetně sklopného rozšíření radlice, což umožňuje individuální adaptaci místu nasazení. Prvky pro rozšíření přitom zůstávají vždy připojené k zařízení a tudíž se neztratí.

Velký 7palcový plně grafický displej

 • Všechny důležité informace, jako je stav nabití baterie, jsou přehledně zobrazeny na 7palcovém plně grafickém displeji. Novinkou je také možnost ovládání rychlospojky přes displej a již ne pákou planýrovací radlice.

Poptávka po produktech

*Povinná pole