EZ17

Pásová rýpadla Zero Tail EZ17: Kompaktní, silné a obratné

Kompaktní rypadlo EZ17 je nejvýkonnější bagr Zero Trail ve své třídě. Velkoobjemový vznětový motor, systém LUDV (Load Sensing System) a inovativní systém chlazení zaručují maximální výkon a účinnost. Kompaktní a robustní vzhled zaručuje dlouhou životnost. EZ17 nabízí obsluze neomezený výhled střešním oknem.

Optimálně chráněný šíjový a zdvihový válec

 • Šíjový a zdvihový válec jsou namontované na horní straně, takže je nelze strhnout ani kolizí s radlicí, ani nabraným materiálem. Tím se minimalizuje pravděpodobnost poškození. Šetří to náklady a rovněž poskytuje další zabezpečení.
Pásová rýpadla Zero Tail EZ17

Výkonný pohon s LUDV

 • Rychlé pracovní cykly a flexibilnější využití díky výkonnému pohonu v kombinaci s hydraulickým systémem Load Sensing (LUDV) umožňují pohodlné řízení rýpadla bez námahy. Bez ohledu na přepravovaný náklad zůstávají řídící pohyby u joysticku stejné. Kromě zvýšeného komfortu obsluhy to vede ke zvýšení výkonu při zachování snížené spotřeby.

Údržba a demontáž jednodušší než kdykoli předtím

 • Model EZ17 nově definuje praktičnost. Pomocí 17ky klíče lze na místě demontovat nejdůležitější součásti a vše lze pohodlně vyjmout, snadno dosáhnout a zkontrolovat. Údržba a demontáž nebyly nikdy tak snadné jako dnes s EZ17. Neboť i na staveništi platí, že: Čas jsou peníze.
Pásová rýpadla Zero Tail EZ17

100 % Zero Tail

 • Méně je někdy rozhodně více, zejména když je situace napjatá. Rýpadlo nemá žádný přesah zadní části a umožňuje tak práci přímo u zdí domů a podél ohraničení.
Pásová rýpadla Zero Tail EZ17

Stříška se střešním oknem

 • Stříška se střešním oknem poskytuje jasný výhled všemi směry, včetně výhledu vzhůru. Kromě perfektního výhledu na pracovní prostor hraje velkou roli pohodlí. To nabízí mimo jiné odpružené a nastavitelné sedadlo řidiče s potahem ze syntetické kůže a bezpečnostním pásem.

Další funkce

Pásová rýpadla Zero Tail EZ17

2 rychlosti pojezdu

 • Rýpadlo je sériově vybaveno druhým rychlostním stupněm. Na staveništi tudíž můžete rychle změnit pozici a ušetřit tak drahocenný čas.
Pásová rýpadla Zero Tail EZ17

Ovládání hydraulickým joystickem

 • Ergonomické a robustní joysticky, které fungují zcela proporcionálně, rozšiřují funkce a možnosti ovládání rýpadla. Obsluha může pohyby provádět přesněji a pracovat s větší koncentrací.
Pásová rýpadla Zero Tail EZ17

Snadná přeprava pomocí přívěsu osobního vozidla

 • S přívěsem osobního vozidla na další staveniště? Žádný problém - Nízká hmotnost umožňuje přepravu včetně příslušenství pomocí 3,5t přívěsu.
Pásová rýpadla Zero Tail EZ17

Řada nástavbových zařízení

 • Díky volitelným přídavným hydraulickým okruhům lze rýpadlo vybavit širokou škálou přídavných zařízení. Obratem ruky tak rozšíříte své možnosti použití a tudíž i vytížení stroje.
Pásová rýpadla Zero Tail EZ17

2 závěsná oka na střeše

 • Stroj lze na staveništi velmi snadno a bez problémů přesouvat pomocí jeřábu. Rovněž lze velice rychle provést nakládku a vykládku rýpadla z nákladního vozidla.
Pásová rýpadla Zero Tail EZ17

Teplotní odolnost

 • Práce lze kdykoli provádět při plném zatížení až do okolní teploty 45 °C. Stabilní teplotní úroveň vede k delší životnosti hydraulických komponent a ke zvýšení produktivity rýpadla.

Poptávka po produktech

*Povinná pole