ET65

Konvenční pásové rýpadlo ET65

Konvenční pásové rýpadlo ET65: Nejvýkonnější ve své třídě.

ET65 je rýpadlo, o jakém uživatelé sní. Vysoce výkonný stroj, který překvapí svou kompaktní konstrukcí a obratností. Vysoký výkon při hloubení díky vysoké hloubicí síle a výkonný motor jsou další plusové body, díky kterým je rýpadlo skutečným všeumělem na stavbě.

Konvenční pásové rýpadlo ET65

Výkonný pohon s LUDV

  • Rychlé pracovní cykly a flexibilnější využití díky výkonnému pohonu v kombinaci s hydraulickým systémem Load Sensing (LUDV) umožňují pohodlné řízení rýpadla bez námahy. Bez ohledu na přepravovaný náklad zůstávají řídící pohyby u joysticku stejné. Kromě zvýšeného komfortu obsluhy to vede ke zvýšení výkonu při zachování snížené spotřeby.
Konvenční pásové rýpadlo ET65

Přestavitelný výložník

  • Více pohyblivosti a díky tomu větší akční rádius nabízí přestavitelný výložník. Neboť další kloub umožňuje lžíci natáhnout podél celého podvozku, resp. planýrovací radlice. Ideální tam, kde jsou úzká místa nebo kde je nutné z cesty odstranit překážku. Rypadlo boduje také větší výsypnou výškou a ještě větší hloubkou kopání.
Konvenční pásové rýpadlo ET65

3-bodová kinematika

  • Díky tříbodové kinematice se běžný závěs lžíce dostal na novou úroveň. Tato "tříčepová konstrukce" rozšiřuje úhel natočení lžíce na 200 stupňů, což je o 10 % více než u běžného závěsu lžíce. Tím se zvyšuje hloubka vertikálního pronikání a síly při kopání. Rypadlo již není nutné tak často přemisťovat a výrazně se zvyšuje efektivita.
Konvenční pásové rýpadlo ET65

Více pohodlí v kabině

  • Ergonomicky optimalizovaná kabina řidiče garantuje nejvyšší komfort. Optimální viditelnost navíc zajišťuje posunutí ramene, různé polohy čelního skla, sluneční clona a velké střešní okno. Četné další prvky výbavy, jako jsou vyhřívaná sedadla, automatická klimatizace, zadní kamera se 7'' displejem, vzduchem odpružené sedadlo řidiče, přispívají k ještě lepšímu pocitu z jízdy na pracovišti.

Další funkce

8 velkých závěsných ok

  • Šest velkých závěsných ok na rámu podvozku a dvě na radlici umožňují snadné a bezpečné nakládání i transport.
  • Oka jsou perfektně umístěna pro bezpečné uchycení stroje a dobře se hodí i pro velké háky.
Konvenční pásové rýpadlo ET65

Intuitivní koncepce ovládání

  • Intuitivní koncepce ovládání umožňuje jednoduchou a obsáhlou obsluhu rýpadla. Stroj se ovládá pomocí joysticku, displeje, Jog Dial a klávesnice. Uložení přídavných zařízení a množství oleje pro další řídicí obvody lze tudíž provést rychle a jednoduše.
Konvenční pásové rýpadlo ET65

Nízká konstrukční výška

  • Inteligentní uspořádání součástí uvnitř stroje zajišťuje velmi malé vnější rozměry, což je obzvláště vhodné pro použití ve stísněných podmínkách staveniště a v malých výškách. Navíc díky extrémně nízké výšce stroje je každá přeprava, nastupování a vystupování bezpečné, jednoduché a nekomplikované. Nízko položené těžiště zajišťuje dobrou stabilitu.
Konvenční pásové rýpadlo ET65

Optimální přístupy při údržbě

  • Vysoká produktivita rypadla nezávisí pouze na robustní technice. Díky rychle a dobře přístupným bodům údržby je možné většinu servisních prací zvládnout v krátkém čase.
Konvenční pásové rýpadlo ET65

Teplotní odolnost

  • Práce lze kdykoli provádět při plném zatížení až do okolní teploty 45 °C. Stabilní teplotní úroveň vede k delší životnosti hydraulických komponent a ke zvýšení produktivity rýpadla.

Poptávka po produktech

*Povinná pole