ET58

Konvenční pásové rýpadlo ET58

Konvenční pásové rýpadlo ET58: Výkonné, komfortní a bezpečné

Naplno vpřed: Minirýpadlo ET58 kombinuje osvědčenou technologii s velkou dávkou inovací a stává se šampionem v 5-6 tunové třídě. Disponuje obvyklou vysokou zdvihovou a rypnou silou a rychlými pracovními cykly. Díky nejnovějším technologiím se mimo jiné podařilo snížit emise a zároveň zvýšit účinnost. Výkonný motor například splňuje emisní normy stupně 5. Rypadlo Vás přesvědčí také z hlediska uživatelské přívětivosti. Práce je snadná díky intuitivní koncepci ovládání a dokonalému přehledu o pracovním prostoru.

Konvenční pásové rýpadlo ET58

Flexibilní ochrana pístnice

 • Válce a pístnice jsou chráněny před poškozením díky plastovým krytům, což prodlužuje jejich životnost a šetří náklady. Díky jejich pružnému materiálu se po nárazu vrátí do svého původního tvaru. Vzhled a vlastnosti zůstávají plně zachovány.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

3-bodová kinematika

 • Díky tříbodové kinematice se běžný závěs lžíce dostal na novou úroveň. Tato "tříčepová konstrukce" rozšiřuje úhel natočení lžíce na 200 stupňů, což je o 10 % více než u běžného závěsu lžíce. Tím se zvyšuje hloubka vertikálního pronikání a síly při kopání. Rypadlo již není nutné tak často přemisťovat a výrazně se zvyšuje efektivita.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Active Working Signal AWS

 • Jakmile stisknete držák ovládací páky, rozsvítí se červený pás LED podél kapoty. To signalizuje okolostojícím, že je rypadlo připraveno k provozu a může být kdykoli v pohybu.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Až 5 přídavných hydraulických okruhů přímo z výroby

 • Díky volitelným přídavným hydraulickým okruhům může naše rýpadlo vybavit širokou škálou přídavných zařízení. Tímto způsobem se možnosti použití, a tím i využití rýpadla, rychle zvyšují.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Load Sensing Flow Sharing

 • Load Sensing Flow Sharing umožňuje precizní a efektivní řízení rypadla. Stroj se přizpůsobí zatížení, přičemž pohyby joysticku zůstanou pro obsluhu vždy stejné.
 • Hydraulika pracuje efektivněji a šetří se tak náklady na energii a v neposlední řadě i náklady. Zároveň je však pro obsluhu jednodušší na ovládání.
 • Systémy Load Sensing pomáhají regulovat objemový průtok v závislosti na potřebě. Čím méně se spotřebuje výkonu, tím menší je spotřeba paliva.

Další funkce

Konvenční pásové rýpadlo ET58

Sada hands-free

 • Větší bezpečnost a produktivita díky systému hands-free Bluetooth integrovaného v rádiu.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

10 velkých závěsných ok

 • 6 velkých upevňovacích ok na rámu podvozku a další 4 na horním vozíku zajišťují snadné a rychlé upevnění, a tím i bezpečnou přepravu stroje.
 • Oka jsou perfektně umístěna pro bezpečné uchycení stroje a dobře se hodí i pro velké háky.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Displej, 7'' v kombinaci se zadní kamerou

 • Velký, multifunkční 7palcový displej se postará o perfektní přehled o všech funkcích stroje a indikuje kamerový obraz. Zpětná kamera na rypadle umožňuje bezpečné couvání. Kromě toho je na stroj lépe vidět, když je otočený.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Přípojka USB

 • V propojení s rádiem lze pohodlně nabíjet váš mobilní telefon.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Velká, ergonomická komfortní kabina

 • Ergonomicky optimalizovaná komfortní kabina nabízí velmi dobrý rozhled, mnoho volného prostoru pro nohy i hlavu a velký vstup. Tím je zaručena vysoká bezpečnost a flexibilita na pracovišti, adaptovaném individuálním potřebám obsluhy.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

AUX-odtlakování

 • Když je funkce aktivována, pomocné řídicí obvody AUX I / AUX II jsou pomocí ventilu zbaveny tlaku. To usnadňuje připojování hydraulických přídavných zařízení. Nástroje lze připojit pomocí uvolnění tlaku i při běžícím motoru.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Inovativní systém čelního skla

 • Čelní sklo lze přizpůsobit jakýmkoli podmínkám na staveništi. Když je zavřené, je vodotěsné a vzduchotěsné. Horní čelní sklo je možné zasunout pod střechu kabiny. Spodní sklo slouží jako ochrana před postříkáním. Dolní sklo se zasouvá za horní; ideální, když se potřebujete dorozumět s kolegou. V případě potřeby se obě skla zasunou pod střechu kabiny, kde budou bezpečně uschována.
 • Dvoudílné čelní sklo umožňuje optimální větrání kabiny za každého počasí. Kromě toho usnadňuje komunikaci se řidičem. Oddělené vyjímání a ukládání skla patří minulosti.
 • Výrazně nižší riziko poškození či ztráty; vyšší komfort obsluhy
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Motor stěračů čelního skla integrovaný ve sloupku A

 • Směr stírání shora dolů umožňuje lepší čištění a nové umístění motoru v A-sloupku a jeho kabeláže zabraňuje jakémukoli omezení výhledu.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Vedení hadice přes otočný držák

 • Optimální vedení hadic prostřednictvím otočného držáku zajišťuje nejlepší ochranu hadic před vnějšími nárazy a prodlužuje tak jejich životnost. Zorné pole tak není omezeno a oděr hadic je výrazně snížen.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Řada nástavbových zařízení

 • Díky volitelným přídavným hydraulickým okruhům lze rýpadlo vybavit širokou škálou přídavných zařízení. Obratem ruky tak rozšíříte své možnosti použití a tudíž i vytížení stroje.

Autostop

 • Aby se zabránilo zbytečné spotřebě nafty nebo aby se snížila spotřeba stroje, může řidič aktivovat funkci Autostop. To vede k redukci spotřeby paliva a je šetrné k životnímu prostředí. Kromě toho se zamezí zbytečným provozním hodinám a tím i servisním nákladům a zvýší se hodnota stroje při dalším prodeji.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

LED pracovní reflektor

 • Odolné LED světlomety umožňují bezpečnou práci s osvětlením okolního prostoru ve tmě. Optimální osvětlení pracovního prostoru zajišťuje vyšší vytížení stroje i při ztížené viditelnosti. Světlomety na podvozku zajišťují dobré osvětlení pracovního prostoru i při natáčení stroje.
 • Nejlepší osvětlení a dlouhá životnost díky technologii LED.

Vně vedené vodící rolny.

 • Vně vedená vodicí kolečka a optimalizované rozložení hmotnosti zajišťují rýpadlům větší boční stabilitu.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Hydraulicky polohovatelná otočná radlice

 • Výkyvná radlice může být rovná nebo vykloněná doleva či doprava až o 25 stupňů. V důsledku toho je není potřeba tolik přenastavení při delších zasypáváních v jednom směru jízdy. V plovoucí poloze kopíruje otočná radlice automaticky konturu terénu a řidič ji tudíž nemusí nastavovat.
 • Plynule otočná s plovoucí polohou pro větší flexibilitu a účinnost.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Nové umístění výfukového systému

 • Horké výfukové plyny směřují vzhůru, čímž se zabrání možnému poškození osob nebo předmětů. To je výhodné zejména v zahradnictví a terénních úpravách (např. při stavbě výkopů a kanálů). Kromě toho se výrazně snižuje víření prachu na podlaze.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Vysoký komfort v kabině s velmi dobrou ergonomií a klimatickými vlastnostmi

 • „Intuitivní koncepce ovládání umožňuje jednoduchou a obsáhlou obsluhu rýpadla. Pomocí joysticku, displeje, zařízení Jog Dial a klávesnice se ovládá stroj, ukládají do paměti přídavná zařízení, ovládá přídavná hydraulika nebo se nastavuje množství oleje. Optimálně umístěné odtokové trysky vytvářejí v kabině příjemnou teplotu a umožňují práci bez únavy. Klimatizační systém umožňuje ochlazení až o 16 °C (při venkovní teplotě 38 °C), a to za polovinu času stanoveného normou ISO.“
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Emisní norma stupně V

 • Pro implementaci této evropské směrnice o emisích instalujeme nejmodernější technologie motorů vybavené systémy následného zpracování výfukových plynů. Regenerace DPF probíhá automaticky v případě potřeby a během běžného pracovního provozu. Proto není nutná regenerace v klidu a pracovní cyklus není přerušen. Stabilnější teplota chladicí kapaliny zvyšuje životnost vznětového motoru a díky tepelnému managementu také účinnost vytápění kabiny.
 • Nová technologie pro zvýšení účinnosti a snížení emisí výfukových plynů - snižují se emise škodlivých pevných částic, uhlovodíků a oxidu uhelnatého. Filtr nevyžaduje žádná aditiva, stejně jako žádný hořák nebo další zdroje energie a řidič nemusí zasahovat ručně.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Jog Dial

 • Systém Jog Dial, známý z automobilového sektoru, včetně přehledného displeje, umožňuje intuitivní výběr správného provozního nastavení pomocí otočného tlačítka a rovněž rozmanitá nastavení pomocí klávesnice. Režim ECO je standardní režim pro efektivní práci šetřící palivo, režim HI představuje maximální výkon čerpadla a rychlou, dynamickou práci a režim LOW je určen pro extrémně přesnou a citlivou práci.
Konvenční pásové rýpadlo ET58

Kompaktní rozměry

 • Vysoká bezpečnost při přepravě, úspora nákladů i času, vysoká flexibilita. Rýpadlo boduje nízkou vstupní výškou, malými vnějšími rozměry díky inteligentnímu uspořádání součástí a nízkým těžištěm, které zajišťuje větší stabilitu.
 • Při přepravě nebo ve stísněném prostoru: Díky kompaktní konstrukci rýpadlo zcela jednoduše přepravíte na další místo nasazení. A na staveništi se tento stroj dostane na určené místo snadno a rychle, dokonce i ve zúženém prostoru – pro vysokou efektivitu při každém použití.

Poptávka po produktech

*Povinná pole