ET24

Konvenční pásové rýpadlo ET24

Konvenční pásové rýpadlo ET24: Univerzál ve své třídě

ET24 spojuje výhody lehčích hmotnostních tříd s výkonem třídy 2,5 tuny. Díky tomu disponuje větší zdvihací silou při nízké hmotnosti a kompaktních rozměrech. To vše jej činí silným a flexibilním při přepravě i při změně polohy. Vysoká hloubící a tažná síla zvyšuje produktivitu stroje a zároveň šetří čas. Výkonný pohon spolu s inteligentním konceptem chlazení umožňují účinné pracovní cykly i při vysokých teplotách okolního prostředí. Díky velkoryse pojatému konceptu kabiny má řidič dostatek prostoru pro hlavu i nohy. Ergonomické a individuálně nastavitelné sedadlo rovněž umožňuje práci bez únavy. Pro ET24 je k dispozici řada příslušenství. Rýpadlo lze tudíž zcela nakonfigurovat podle přání zákazníka.

Konvenční pásové rýpadlo ET24

Inovativní systém čelního skla

 • Čelní sklo lze přizpůsobit jakýmkoli podmínkám na staveništi. Když je zavřené, je vodotěsné a vzduchotěsné. Horní čelní sklo je možné zasunout pod střechu kabiny. Spodní sklo slouží jako ochrana před postříkáním. Dolní sklo se zasouvá za horní; ideální, když se potřebujete dorozumět s kolegou. V případě potřeby se obě skla zasunou pod střechu kabiny, kde budou bezpečně uschována.
 • Dvoudílné čelní sklo umožňuje optimální větrání kabiny za každého počasí. Kromě toho usnadňuje komunikaci se řidičem. Oddělené vyjímání a ukládání skla patří minulosti.
 • Výrazně nižší riziko poškození či ztráty; vyšší komfort obsluhy
Konvenční pásové rýpadlo ET24

Pohodlná, plně prosklená kabina řidiče

 • Velká, plně prosklená a vyklápěcí kabina řidiče se střešním oknem nabízí řidiči optimální výhled na jeho pracoviště. Tudíž má permanentně dobrý přehled o situaci na svém pracovišti, ostatních pracovnících a možných nebezpečích.
 • Lze ji snadno demontovat pro servisní a opravné práce. Všechny hydraulické funkce rýpadla přesto nadále zůstávají k dispozici.

Výkonný pohon

 • Díky vysokému výkonu pohonu je v každém provozním bodě k dispozici maximální výkon rýpadla. To přináší až o 30% vyšší síly pro ještě lepší výkon.
Konvenční pásové rýpadlo ET24

VDS Vertical Digging System

 • Vertical Digging System kompenzuje stoupání až do 15 stupňů a umožňuje tak svislé hloubení ve svahu. Toto je nejen ergonomické pro řidiče, ale také šetří čas a hloubení.
 • Až o 25 procent méně času a materiálu potřebného k hloubení a zasypávání. Bezpečnější práce a větší stabilita ve svažitých terénech.
 • Otočná síla 360 stupňů, která je vždy stejná, umožňuje práci bez únavy díky stabilní poloze vsedě.
Konvenční pásové rýpadlo ET24

Odpružené jízdní pedály s hydraulickým servořízením

 • Odpružené jízdní pedály s hydraulickým servořízením zajišťují komfortní a přesné řízení bez mechanického opotřebení. Díky pojezdu s nožním řízením budete mít volné ruce pro další funkce. To šetří čas a zvyšuje uživatelský komfort.

Další funkce

Konvenční pásové rýpadlo ET24

2 rychlosti pojezdu

 • Rýpadlo je sériově vybaveno druhým rychlostním stupněm. Na staveništi tudíž můžete rychle změnit pozici a ušetřit tak drahocenný čas.
Konvenční pásové rýpadlo ET24

Kompaktní rozměry

 • Vysoká bezpečnost při přepravě, úspora nákladů i času, vysoká flexibilita. Rýpadlo boduje nízkou vstupní výškou, malými vnějšími rozměry díky inteligentnímu uspořádání součástí a nízkým těžištěm, které zajišťuje větší stabilitu.
 • Při přepravě nebo ve stísněném prostoru: Díky kompaktní konstrukci rýpadlo zcela jednoduše přepravíte na další místo nasazení. A na staveništi se tento stroj dostane na určené místo snadno a rychle, dokonce i ve zúženém prostoru – pro vysokou efektivitu při každém použití.
Konvenční pásové rýpadlo ET24

2 závěsná oka na střeše

 • Stroj lze na staveništi velmi snadno a bez problémů přesouvat pomocí jeřábu. Rovněž lze velice rychle provést nakládku a vykládku rýpadla z nákladního vozidla.
Konvenční pásové rýpadlo ET24

Snadné přístupy pro servis a údržbu

 • Jednoduchý servis díky široce otevíratelné kapotě, která umožňuje snadný přístup ke všem součástem.
 • Není nutná demontáž těžkých dílů a díly podléhající opotřebení jsou snadno vyměnitelné.
 • Rychlý a neomezený přístup. Filtr hydraulického a motorového oleje, vzduchový filtr, odlučovač vody i plnicí hrdlo palivové nádrže jsou tak ideálně dosažitelné. Nízké servisní náklady.
Konvenční pásové rýpadlo ET24

Druhé dveře kabiny pro nástup a výstup po obou stranách

 • Kabinu rýpadla lze volitelně vybavit druhými dveřmi řidiče. To usnadňuje nástup a výstup, zejména ve zúžených nebo stísněných prostorách.
Konvenční pásové rýpadlo ET24

Snadná přeprava pomocí přívěsu osobního vozidla

 • S přívěsem osobního vozidla na další staveniště? Žádný problém - Nízká hmotnost umožňuje přepravu včetně příslušenství pomocí 3,5t přívěsu.
Konvenční pásové rýpadlo ET24

Boční zvýšený litinový nárazník

 • Extrémně robustní zvýšený nárazník vyrobený z masivní litiny zabraňuje poškození zadní části a přispívá tak k dlouhé životnosti stroje. Kromě vysoké kvality rovněž zaujme vizuálně coby moderní designový prvek.

Poptávka po produktech

*Povinná pole