803

Konvenční pásové rýpadlo 803

Konvenční pásové rýpadlo 803: Nejmenší, který to umí i bez emisí

803 je nejmenší rýpadlo Wacker Neuson – ale pokud jde o pevnost, splní všechna přání. Zaujme svou malou šířkou pouhých 700 mm. Dokonale tak projde interiérovými dveřmi a díky pryžovým pásům chrání podlahovou krytinu. Zvláštní pozornost byla věnována hydraulickému výkonu. Nástavbová zařízení, jako je vhodné hydraulické kladivo Wacker Neuson, lze bez problémů ovládat pomocí standardní přídavné hydrauliky. S volitelnou elektrohydraulickou jednotkou (HPU) se minirýpadlo stává ideálním pracovním nástrojem pro místa citlivá na emise a může být provozováno elektricky se stejným výkonem, a tedy bez emisí.

Sklápěcí bezpečnostní rám ROPS

  • Roll-Over-Protection-Structure (ROPS) slouží jako ochrana proti převrácení. Pro nízké přejezdy nebo pro snadnější přepravu stroje se jednoduše sklopí, aniž by došlo k převisu zadní části.

Standardní jednosměrná pomocná hydraulika

  • Standardní jednosměrná přídavná hydraulika nabízí větší flexibilitu při používání a umožňuje kdykoli pracovat s kladivem. Volitelně jej lze přestavět na obousměrnou pomocnou hydrauliku, mimo jiné pro použití s otočnou lžící. Rypadlo je proto ideální pro demoliční a renovační práce ve stísněných prostorách.

Motor s největším výkonem ve své třídě

  • Síla a výkon motoru v profesionální třídě: Osvědčený tříválcový vznětový motor je efektivní, úsporný a spolehlivý výkonný stroj.

Hydraulický teleskopický podvozek s rozšířením radlice

  • Hydraulicky teleskopický podvozek s maximální vnější šířkou 860 mm poskytuje stabilitu. Během okamžiku jej lze zasunout na šířku 700 mm. Včetně sklopného rozšíření radlice, což umožňuje individuální adaptaci místu nasazení. Prvky pro rozšíření přitom zůstávají vždy připojené k zařízení a tudíž se neztratí.

Snadná přeprava pomocí přívěsu osobního vozidla

  • S přívěsem osobního vozidla na další staveniště? Žádný problém - Nízká hmotnost umožňuje přepravu včetně příslušenství pomocí 3,5t přívěsu.

Další funkce

Konvenční pásové rýpadlo 803

Kompaktní rozměry

  • Vysoká bezpečnost při přepravě, úspora nákladů i času, vysoká flexibilita. Rýpadlo boduje nízkou vstupní výškou, malými vnějšími rozměry díky inteligentnímu uspořádání součástí a nízkým těžištěm, které zajišťuje větší stabilitu.
  • Při přepravě nebo ve stísněném prostoru: Díky kompaktní konstrukci rýpadlo zcela jednoduše přepravíte na další místo nasazení. A na staveništi se tento stroj dostane na určené místo snadno a rychle, dokonce i ve zúženém prostoru – pro vysokou efektivitu při každém použití.
Konvenční pásové rýpadlo 803

Teplotní odolnost

  • Práce lze kdykoli provádět při plném zatížení až do okolní teploty 45 °C. Stabilní teplotní úroveň vede k delší životnosti hydraulických komponent a ke zvýšení produktivity rýpadla.
Konvenční pásové rýpadlo 803

Optimální přístupy při údržbě

  • Vysoká produktivita rypadla nezávisí pouze na robustní technice. Díky rychle a dobře přístupným bodům údržby je možné většinu servisních prací zvládnout v krátkém čase.

Ochrana proti úlomkům

  • Bezpečná práce díky optimální ochraně proti úlomkům, zejména při použití kladiva.

Poptávka po produktech

*Povinná pole