CB250

Nabíjecí box CB250

Nabíjecí box CB250: Powerbanka pro staveniště

Lithium-iontové bateriové úložiště CB250 je powerbanka pro staveniště. Nabíjecí box jako dočasný flexibilní zdroj energie zásobuje celé staveniště elektřinou, aniž by způsoboval hluk nebo emise výfukových plynů. Zásobník energie lze díky své vysoké mobilitě flexibilně dopravit na příslušné místo použití a tam využít pro různé aplikace, jako je nabíjení bateriových strojů nebo absorbování špičkového zatížení.

Dva provozní režimy

  • Baterie umožňuje soběstačné napájení v izolovaném provozu.
  • V síťovém provozu lze nabíjecí box provozovat v kombinaci se stávající elektrickou sítí, je možné současné nabíjení a vybíjení. V důsledku toho lze stabilizovat nestabilní energetické sítě a absorbovat špičky zatížení.
Nabíjecí box CB250

Různé zásuvky

  • Baterie má všechny běžné typy připojení. To znamená, že nabíjecí box lze nabíjet flexibilně a lze k němu připojit širokou škálu spotřebičů.

Jednoduchý startovací proces

  • Díky intuitivnímu startovacímu procesu lze úložiště energií spustit jednoduše a spolehlivě.

Další funkce

Žádné emise výfukových plynů

  • Obsluha není vystavena žádným výfukovým emisím. Zařízení lze proto bez omezení používat ve výkopech, tunelech a interiérech. Pro obsluhu je práce příjemnější a zdravější než u zařízení s palivem.
  • Bezemisní povaha zařízení otevírá možné použití v oblastech se zvláštními požadavky na šetrnost k životnímu prostředí.

Poptávka po produktech

*Povinná pole