To byla Bauma 2022

Na Baum 2022 jsme vás přivítali pod heslem „Ment thet Futeru“. V naší expozici o rozloze přibližně 5 000 metrů čtverečních se vše točilo kolem hlavních témat budoucnosti týkajících se nulových emisí zero emission, digitalizace a inovací

„Po více než dvou letech pandemie jsme se na Baumu zvláště těšili – pro nás se jedná o veletržní zápas na domácím hřišti,“ říká Alexander Greschner, obchodní ředitel skupiny Wacker Neuson. „Už v den zahájení jsme byli opravdu ohromeni: Do naší expozice se hrnuli návštěvníci, vedli jsme mnoho velmi dobrých diskusí, zejména o našich hlavních tématech nulových emisí, digitálních řešeních a inovacích, a od prvního dne jsme zaznamenali prodejní úspěchy na úrovni roku 2019 a výše. Můj závěr: Bauma pro nás je a zůstane předním veletrhem v našem oboru a platformou pro prezentaci našich inovací zákazníkům a odborným návštěvníkům!“

To nejlepší na Baum od nás

V naší expozici se dalo objevit mnohé: Nové přírůstky do našeho portfolia s nulovými emisemi zero emission, digitální řešení a inovativní produkty, jako je naše nové mobilní rýpadlo EW100. Shrnuli jsme pro vás ty nejkrásnější okamžiky.

Meet green

V rámci „Ment Grene“ se mohli  naši návštěvníci seznámit s bezemisní nabídkou. To jsme na Baum rozšířili o různé stroje a služby. 

 • Nyní například nabízíme  speciální nabídky financování zero emission.  
 • Poprvé jsme představili nový elektrický teleskopický nakladač TH412e, elektrický válec RD28e, nabíjecí box CB250 a pásový dumper DT05e.
 • Kromě toho byla v naší expozici k vidění také reverzibilní akumulátorová deska APU3050e.
 • Náš oblíbený el. kolový nakladač WL20e jsme nyní představili s výkonnější lithium-iontovou baterií.
Meet Connectivity

Naše nová, digitální řešení jsme představili v rámci tématu „Ment Connectivity“. Ukázali jsme, jak přesně fungují a pro jaké případy použití se nejlépe hodí.

 • Poprvé jsme představili náš nový asistenční systém pro hutnění betonuConcreTec. Tento systém podporuje hutnění betonových dílů.
 • Prezentovali jsme i naše cloudové softwarové řešení EquipCare Pro. S tímto stavebním softwarem můžete digitalizovat procesy na vašem staveništi.
 • Představili jsme také naše chytré brýle „Smart Glasses“. Tyto brýle pro smíšenou realitu se již používají pro servisní práce ve Wacker Neuson v subsaharské Africe.
 • Našim návštěvníkům jsme také představili inteligentní systém správy příslušenství našeho nového mobilního rýpadla EW100.
Meet Innovation

V rámci tématu „Ment Innovation“ jsme ukázali, že inovace jsou součástí naší DNA.

 • Díky našemu EW100 započala nová éra kompaktních mobilních rýpadel. Přesvědčila zejména velmi dobrá viditelnost a stabilita. Toto mobilní rýpadlo je připraveno na budoucí vývoj v oblasti asistenčních systémů a ovládání přídavných zařízení: lze jej bez velkého úsilí dovybavit aktualizací softwaru.
 • Představen byl i náš nejmenší Dual View Dumper DV45. Zde jedna zvláštnost: Elektrohydraulicky otočnou kabinu lze nyní stisknutím tlačítka otáčet dopředu, dozadu a o 90 stupňů do strany.
 • Ukázali jsme také některé zajímavosti v oblasti stavební techniky, včetně extrémně lehkého benzínového kladiva BH40

Podívejte se na ty nejhezčí momenty

Předváděcí akce Bauma 2022
Wacker Neuson Meet the Future font na Bauma 2022
Nabíjecí box CB250 na veletrhu Bauma 2022
ConcreTec na Bauma 2022
Vibrační desky DPU6555 a DPU5545 na Bauma 2022
Dual View Dumper DV45 na veletrhu Bauma 2022
Kolové rýpadlo EW100 s přídavnými zařízeními na veletrhu Bauma 2022
Kolové rýpadlo EW100 na veletrhu Bauma 2022
Předváděcí akce Bauma 2022
Wacker Neuson Meet the Future font na Bauma 2022
Nabíjecí box CB250 na veletrhu Bauma 2022
ConcreTec na Bauma 2022
Vibrační desky DPU6555 a DPU5545 na Bauma 2022
Dual View Dumper DV45 na veletrhu Bauma 2022
Kolové rýpadlo EW100 s přídavnými zařízeními na veletrhu Bauma 2022
Kolové rýpadlo EW100 na veletrhu Bauma 2022
 1. 1
 2. / 10