Vítejte ve Wacker Neuson!

Zákazníkům po celém světě nabízíme komplexní sortiment stavebních strojů a zařízení, náhradních dílů a služeb. Od počátků naší společnosti v roce 1848 je značka Wacker Neuson symbolem spolehlivosti a inovace. Díky vlastním prodejním a servisním společnostem, mezinárodním výrobním závodům a četným obchodním partnerům máme celosvětovou působnost a jsme našim zákazníkům vždy nablízku. Na inovativní řešení Wacker Neuson tak spoléhají mimo jiných společnosti z oboru stavebnictví, zahradnictví a krajinářství, obce a průmyslové podniky.

Co znamená "Wacker Neuson - all it takes!"?

Heslo naší značky „all it takes!“ znamená široké portfólio pro téměř každý pracovní krok na staveništi, pro spolehlivá řešení a pro vše, co je zapotřebí, aby byla práce úspěšně dokončena. Ať už chcete dosáhnout čehokoliv, s Wacker Neuson budete úspěšní.

Na našem kanálu Youtube najdete napínavé příběhy zákazníků.

 

Wacker Neuson Přilba

Součást silné skupiny

Za naší značkou Wacker Neuson stojí mezinárodní skupina společností Wacker Neuson Group. Do koncernu Wacker Neuson Group patří vedle produktových značek Wacker Neuson i produktové značky Kramer a Weidemann.

Zjistěte více ​​​​​​​

Číst dále
Zákazník Wacker Neuson stojí s úsměvem se založenýma rukama před kolovým dumperem Wacker Neuson.

Naše hodnoty

Žijeme kulturou rodinné firmy. Základem naší práce jsou sdílené hodnoty: 

  • Kompetence
  • Nadšení
  • Podnikání
  • Agilita

Zjistěte více ​​​​​​​

Číst dále
Stavební stroj Wacker Neuson s inovační koncepcí při bourání zdi.

Inovace

V rámci naší firemní strategie neustále vyvíjíme inovace, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout řešení orientovaná na budoucnost. 

Zjistěte více ​​​​​​​

Číst dále

Další témata