Main Navigation
Main Content

Elektrické stavební stroje: Naše řešení zero emission

V mnoha situacích na staveništi se vyplatí použití elektrických stavebních strojů a stavebních přístrojů. Například, pokud pracujete v prostředí uvnitř města. Wacker Neuson vám ulehčí změnu, „#switch“, na E-stroj: Naše portfólio zero emission sahá od akumulátorových pěchů až po elektrické kolové nakladače. Díky tomu dnes již umožňujeme kompletně bezemisní staveniště – bez kompromisů ve výkonu! Přesvědčte se o naší nabídce zero emission.

#switchtogreen

Kompletně bezemisní staveniště je u Wacker Neuson již dnes realitou.

S naším obsáhlým portfóliem zero emission pracujete již dnes na staveništi zítřka.

#switchtosilence

Pšššt! První staveniště bez hluku motorů.

Naše produkty zero emission Produkte umožňují práci na místech citlivých na hluk, např. vedle ošetřujících zařízení, v obytných oblastech nebo na nočních staveništích. Bez ztrát na výkonu!

#switchtozero

Žádné přímé emise výfukových plynů, žádné škodliviny.

Elektricky poháněné stroje naší řady zero emission chrání obsluhu a prostředí staveniště. Tak je bez problémů umožněno mnoho pracovních kroků i v málo větraném prostředí.

#switchtoeasy

Stisknout knoflík - vyrazit!

Naše přístroje zero emission je možno jednoduše nastartovat stiskem tlačítka, jsou intuitivně ovládané, výkonné a bezemisní. Je fajn, že budoucnost může být tak jednoduchá!

#switchtoeconomical

Elektromotory jsou mimořádně bezúdržbové a výjimečně efektivní. Naše produkty zero emission se proto postarají o nízké provozní a energetické náklady a nabízí všestranné spektrum využití.

Vyplatí se pohybovat se elektricky!

Objevte naše stroje zero emission.

AS30e

Elektrické vibrační pěchy

AS50e

Elektrické vibrační pěchy

AS60e

Elektrické vibrační pěchy

Řada APS

Elektrické vibrační desky

AP1840e + AP1850e

Elektrické vibrační desky

AP2560e

Elektrické vibrační desky

ACBe

Elektrické ponorné vibrátory

EZ17e

Elektrická rýpadla

803 dual power

Elektrická rýpadla:

WL20e

Elektrické kolové nakladače

DT10e

Elektrické dumpery

DW15e

Elektrické dumpery


Elektrické stavební stroje se stejnými parametry

Elektrické stavební stroje je stále obtížné najít. Důvod je prostý: konstrukce elektrických stavebních strojů s parametry konvenčních strojů se spalovacími motory je pro naše inženýry technickou výzvou.

Naši inženýři tomuto zásadnímu úkolu čelili a v rámci procesů do projektu zapojili univerzity, výrobce baterií a dodavatele. Výsledek: velmi kompaktně navržené elektrické pohony s enormní hustotou výkonu.

 • Vysoká účinnost elektromotorů: 94 až 97%.
 • Přivedená energie se transformuje primárně a především na pracovní sílu. Ztráty výkonu jsou ve srovnání s konvenčními stroji minimální.
 • Vysoká hustota výkonu vzhledem k velikosti zařízení.

Vysoké potenciální úspory a výhody v praxi

Stavební technika společnosti Wacker Neuson je určena k usnadnění vaší každodenní práce a zároveň k zajištění ekonomické přínosnosti. Nejdůležitějším argumentem jsou však provozní náklady. V tomto ohledu jsou produkty s nulovými emisemi přínosné každý den i napříč celým životním cyklem elektrického stavebního stroje.

 • Elektromotory nepotřebují prakticky žádnou údržbu a netýká se jich ani opotřebení, vyžadující pravidelné výměny. Pro Vás to znamená: zkrácení prostojů a snížený nákladů na náhradní díly a servis.
 • Celkové náklady vlastnictví jsou výrazně nižší než náklady konvenčních zařízení, z nichž velkou část tvoří náklady na energii.
 • S elektrickou stavební technikou s nulovými emisemi jste dobře připraveni na budoucnost a nezávislí na vývoji cen pohonných hmot.

Jen správné služby pro vaši společnost

Pokud nás potřebujete, jsme zde: kompetentně, rychle a s potěšením také přímo na vašem staveništi. Konec konců, vždy byste měli mít možnost se soustředit na své každodenní podnikání. Třebaže se jedná o stavební techniku s nulovými emisemi, na naši podporu a služby se můžete vždy spolehnout.

 • Individuální podmínky financování.
 • Atraktivní nabídka pronájmu elektrických strojů s nulovými emisemi k testování.
 • Rychlá oprava elektromotorů.

Dobíjecí akumulátorové stroje: výhodné pro uživatele, rezidenty i podnikatele

Uživatele nespouštíme z očí - to je to, co ve společnosti Wacker Neuson bereme vážně. Protože právě oni pracují s našimi stroji po celý den. Klíčový problém jsou zde emise výfukových plynů - díky našim řešením nulové emise je minulostí. Tyto produkty splňují veškeré emisními předpisy i přísná kritéria výběrových řízení.

 • Uživatelská i lokální rezidentní ochrana: provozovatelé i rezidenti jsou chráněni před výfukovými plyny a elektrická stavební technika je mnohem tišší než běžně provozované stroje.
 • Otevřete nové oblasti pro uplatnění: S technikou s nulovými emisemi můžete pracovat i v interiérech a citlivých oblastech.
 • Dobré povědomí o ochraně životního prostředí se v mnoha oblastech zvýšilo. To platí o pro stavební průmysl, což naznačuje např. rozšířené užívání solárních systémů v komerčních i soukromých objektech. Užívání produktů s nulovými emisemi je dalším způsobem šetrného zacházení s životním prostředím, který bude v budoucnu převládat.