Main Navigation
Main Content

Technologie na beton

 • Vysokofrekvenční ponorný vibrátor s integrovaným měničem nabízí komfortní obsluhu a maximálně flexibilní manipulaci. Ponorné vibrátory lze bez dalšího příslušenství připojit do každé běžné zásuvky, přičemž otáčky a kvalita hutnění zůstávají konstantní.
 • Klasika mezi našimi ponornými vibrátory.Naše osvědčená koncepce tohoto přístroje sestává z motoru, který je zabudován do hlavice ponorného vibrátoru. Hlavice ponorného vibrátoru je speciálně tvrzená a přívodní kabel je extrémně robustní. Tato koncepce zaručuje dlouhou životnost a atraktivní poměr ceny a výkonu.
 • Potřebujete ponorný vibrátor přesně přizpůsobit svým potřebám? Díky stavebnicovému systému od společnosti Wacker Neuson to není žádný problém. Jednoduše se můžete rozhodnout mezi spalovacím nebo elektromotorem, vhodným ohebným hřídelem a tělesem ponorného vibrátoru - a je hotovo. Sérii HMS si tedy můžete přizpůsobit speciálně podle svých potřeba a požadavků.
 • Velké projekty vyžadují vysokou kvalitu hutnění betonu. S našimi příložnými vibrátory je hutnění litého betonu prací pro děti. I přes kompaktní rozměry a nízkou hmotnost pro ně není hutnění velkých ploch litého betonu žádnou velkou výzvou.
 • Při výrobě betonových povrchů je prvotřídní hutnění naprostou nezbytností. Pro hutnění prefabrikátů proto nabízíme řadu prvotřídních příložných vibrátorů, se kterými vytvoříte krásně hladké a souměrné povrchy na stěnách, sloupech nebo pilířích.
 • Pro každý příložný vibrátor zde najdete správný upevňovací systém. Naše příložné vibrátory tak lze snadno umístit na místě, kde se budou používat.
 • Při trvalém využití nebo chybějícím připojení k elektrické síti by měla být vaší první volbou série PEV. Nabízíme více modelů s různými vibračními frekvencemi a odstředivými silami pro lehká až střední bednění.
 • Zde najdete vhodný upevňovací systém pro jakýkoli externí vibrátor. Tímto způsobem mohou být naše externí vibrátory přeneseny přesně tam, kam potřebujete.
 • Opravdu lehká váha. Tyto měniče frekvence se lehce transportují a je tak možné je flexibilně použít: Kompaktní rozměry a extrémně nízká hmotnost umožňuje snadnou přepravu.
 • Naše stacionární měniče frekvence se skvěle hodí pro individuální přání zákazníků, současně však nedělají žádné kompromisy v oblasti bezpečnosti a vysokého výkonu.
 • Bleskurychlé vázání armovací oceli a plastových rámů bez kleští a shrbeného postoje. S rádlovačkou od Wacker Neuson již nebudete mít problém s bleskurychlým vázáním armovací oceli ani s upevněním plastových trubek pro aktivaci betonového jádra.
 • Tři pracovní kroky v jednom: S vibrační lištou od Wacker Neuson můžete rozhrnovat, urovnávat a hutnit beton. Motorem poháněná vibrační lišta má přitom snadnou obsluhu, hodí se pro všechny druhy betonu a je k dostání v různých délkách.

Vhodná technologie pro každou aplikaci betonu

Jedině správná technologie betonu umožňuje betonu jako stavebnímu materiálu rozvinout jeho plnou flexibilitu. Beton je jedním z nejčastěji používaných stavebních materiálů současnosti. Okolnost, kterou lze v neposlední řadě přičíst jeho vysoce flexibilní použitelnosti. Vzhledem k mnoha způsobům, jakými lze vlastnosti betonu měnit díky jeho specifickému složení, neexistuje téměř žádný konstrukční požadavek, který by nemohl splnit. Jeho přednosti sahají od obzvláště vysoké pevnosti v tlaku nebo požární odolnosti až po odolnost vůči chemikáliím. 

Beton je zároveň nesmírně zajímavým materiálem z architektonického hlediska, protože jej lze odlévat do nejrůznějších tvarů. Budovy, jako je německé spolkové kancléřství v Berlíně, to dokazují a ukazují beton v jeho pravděpodobně&nbspnejkrásnější podobě. Vysoká flexibilita betonu jako stavebního materiálu se pozitivně projevuje i ve fázi výstavby. Vhodným složením lze totiž ovlivnit jak zpracovatelské vlastnosti, tak rychlost tvrdnutí. Například pro stavbu filigránových prvků lze namíchat čerstvý beton s vysokou tekutostí nebo vyrobit beton s vysokou počáteční pevností pro vystříkávání tunelů.