Main Navigation
Main Content

EZ17e - První elektrické minirýpadlo Wacker Neuson

EZ17e
EZ17e-thumb
Naše první plně elektrické minirýpadlo Zero Tail bez přesahu zadní části. Přičemž se pojem „mini“ týká skutečně pouze rozměrů, protože ve výkonu a vytrvalosti EZ17e v žádném případě za svými většími bratry se spalovacím motorem v ničem nezaostává. Svými nulovými emisemi je ideální pro použití ve vnitřních prostorách a v oblastech se stanovenými limity výfukových plynů a hluku. Díky silné lithium-iontové baterii je použitelný pro typický pracovní den a v případě potřeby jej lze používat dál ve stacionárním síťovém provozu. Díky vlastní patentované technologii baterií s integrovaným žhavením je stroj možné nabíjet z jakéhokoli zdroje elektrické energie (100 až 415 V). A to bez dalších nutných činností a nezávisle na okolní teplotě.
  • Připojení přes silnoproud nebo adaptér k domovní zásuvce, nabíjení možné i během používání na stavbě.
  • Používání během celého pracovního dne - podle intenzity použití bez nutnosti dobíjení nebo ve stacionárním síťovém provozu.
  • Vícehodinová doba chodu baterie díky výkonu 23,4 kWh a patentovanému samožhavicímu systému baterie.
  • Snížené náklady na údržbu a provoz, protože ve srovnání s konvenčními stroji celá řada servisních činností není nutná.
  • Ideální pro využití v místech se stanovými limity pro hluk a emise.

Ocenění Award

Naše první plně elektrické minirýpadlo za svými palivem poháněnými většími bratry v oblasti výkonu a manipulace v ničem nezaostává. Za tuto inovaci obdrželo rýpadlo EZ17e cenu Innovation Award veletrhu SaMo Ter v kategorii „Hydraulická minirýpadla“. SaMo Ter je největší veletrh stavebních strojů v Itálii.


Stříška (Canopy)

Dělená stříška se střešním oknem nabízí obsluze jak v dolní, tak i v horní oblasti neomezený výhled. Dá se snadno a rychle sejmout, takže je možné projíždět i stísněnými průjezdy ve vnitřních prostorách. Díky závěsným okům je možné rýpadlo EZ17e snadno zvednout a přemístit.


Prostor pro obsluhu

Intuitivní koncepce ovládání umožňuje jednoduchou a obsáhlou obsluhu elektrického minirýpadla. S pomocí joysticku, velkého 7palcového displeje a Jog-Dial se obsluhuje stroj, ukládají přídavná zařízení, ovládá veškerá přídavná hydraulika a nastavuje potřebné množství oleje.


Konstrukce

Vzhledem k chybějícímu přesahu zadní části a kompaktním rozměrům je rýpadlo EZ17e ideální pro použití ve stísněných prostorách. Navíc je minirýpadlo zkonstruováno tak, aby docházelo k jeho co nejmenšímu znečišťování. Čištění je tedy snadné. Chráněný zdvihací válec ramene na horní straně výložníku kromě toho zabraňuje


podvozek

Hydraulický teleskopický podvozek umožňuje individuální přizpůsobení šířky podvozku určenému místu použití. Pro projíždění úzkými místy je možné nastavit podvozek na méně než jeden metr. Maximální šířka podvozku 1,3 m zlepšuje stabilitu při práci a zvyšuje tak i bezpečnost pro řidiče.


Hydraulický systém

Hydraulický systém Load Sensing (LUDV ) umožňuje komfortní ovládání rýpadla bez pocitu únavy, nezávisle na druhu nákladu. Stroj se přizpůsobí zatížení, přičemž pohyby joysticku se pro obsluhu nemění. Díky volitelným přídavným hydraulickým okruhům můžete naše rýpadla vybavit širokou škálou přídavných zařízení. Obratem ruky tak rozšíříte své možnosti použití a tím i vybavení svého rýpadla.

Vezměte prosím na vědomí, že dostupnost produktů se v jednotlivých zemích liší. Je možné, že informace/ produkty nemusí být ve Vaší zemi dostupné.

Mohly by Vás zajímat také tyto produkty: