Main Navigation
Main Content

Kompaktní rýpadla a mini rýpadla do 15 tun

  • Speciálně na stísněných stavbách předvádějí naše mini- a kompaktní rýpadla své přednosti. Jeřábem je lze rychle přemístit na nepřístupná místa a díky kompaktním rozměrům se na stavbě pohybují velmi obratně. Tyto stavební stroje tedy zvládnou práci efektivněji.
  • Pásová rýpadla Zero Tail se vejdou i na ty nejmenší stavby. Rýpadla nemají přesah zádi. Obratnost jsme optimálně zkombinovali se svobodou pohybu. Díky nízké hmotnosti není ani přemístění pomocí jeřábu žádný problém.
  • Mobilní rýpadla Wacker Neuson se vyznačují mimořádnou úsporností, intuitivním ovládáním a rovněž optimální přehledností. Jakoukoli práci lze tedy provést bezpečně a přesně.
  • Hydraulická kladiva jako přídavná zařízení pro minirýpadla, kompaktní rýpadla a mobilní rýpadla jsou optimální pro bourací a renovační práce. Díky systému zpětného získávání energie lze nabídnout vysokou produktivitu. Membránový akumulátor redukuje kolísání tlaku a zaručuje konstantní napájení. Automatický regulátor tlaku rovněž zaručuje konstantní výkon, protože je nezávislý na průtoku oleje.
  • Čas jsou peníze. Wacker Neuson proto nabízí inteligentní řešení pro rychlé a efektivní uchycení přídavných zařízení, která potřebujete pro každodenní práci. To vám umožní snadnou a rychlou manipulaci při výměně přídavných zařízení.Rychloupínací systémy Wacker Neuson - rychlé, jednoduché, efektivní a individuální.

Kompaktní rýpadla a minirýpadla do 15 t od firmy Wacker Neuson pro nejrůznější možnosti použití

Ať už kompaktní rýpadlo nebo minirýpadlo - s rýpadly Wacker Neuson bude vaše práce snadná a ekonomická. Pro každou oblast použití nabízíme optimální řešení.

Inovativní a efektivní

Systém Vertical Digging System (VDS), se kterým je možné horní část rýpadla plynule naklonit, je jen jednou z mnoha inovací, které Wacker Neuson nabízí. Při stoupání do 27 % vytvoří rýpadla optimální vodorovnou pracovní polohu. Systém Vertical Digging System je u některých našich kompaktních rýpadel a minirýpadel k objednání jako volitelné příslušenství. Tento systém vám umožní maximální komfort při práci. Při ovládání je tak vše zaměřené na řidiče. Díky ergonomické poloze sezení s výhledem kolem dokola je ovládání i při dlouhotrvající práci přesné a snadné. Navíc ušetříte čas při údržbě, protože rýpadla mají snadno přístupné centrální body údržby.

Navíc jde všechno ještě rychleji - přídavná zařízení lze bez komplikací upevnit pomocí systému easylock. Pro upevnění zařízení tedy není nutné opustit kabinu řidiče. Přes adaptér a s pomocí systému easylock lze velmi snadno upevnit i přídavná zařízení jiných výrobců. Výměnu přídavných zařízení tedy lze zvládnout během pár sekund a okamžitě jsou připravena k další práci. Pro ještě vyšší flexibilitu a produktivitu.

Ke standardní výbavě patří i dvoudílné čelní sklo, které se dá kompletně zasunout pod střechu kabiny. Díky inovativnímu systému čelního skla můžete kdykoli větrat a komunikovat, aniž byste museli sklo vyndávat.

Náš sortiment zahrnuje všechny typy lžic, hydraulická kladiva, deskové adaptéry a mnoho dalšího. Obratem ruky tak rozšíříte své možnosti použití a tím i vytížení svých kompaktních rýpadel a minirýpadel.

Neúnavné řízení kompaktních rýpadel a minirýpadel

Efektivita až do nejmenšího detailu. S distribucí průtoku nezávislou na zatížení (LUDV) můžete svá rýpadla řídit komfortně a neúnavně, bez ohledu na přenášenou zátěž. Přitom zůstává pracovní výkon konstantní při okolní teplotě až 45 stupňů.

S kompaktními rýpadly a minirýpadly Wacker Neuson tvoříme budoucnost

Za účelem redukce výfukových plynů splňují všechny naše stroje evropské emisní směrnice, aniž by přitom musely činit kompromisy v oblastech výkonu, životnosti nebo ekonomičnosti. Jste tedy skvěle vybaveni - pro dnešek, i pro budoucnost.

S našimi inovativními a spolehlivými řešeními jste v každém případě alespoň na délku jedné lžíce rýpadla před konkurencí.