Main Navigation
Main Content

EASY LOCK – hydraulicky ovládaný rychloupínací systém pro rýpadla Wacker Neuson.

EASY LOCK je hydraulický rychloupínací systém pro rýpadla Wacker Neuson. A rychlost zde můžeme podtrhnout: Přídavná zařízení je pomocí systému EASY LOCK možné vyměnit za méně než 30 sekund, aniž by strojník musel opustit kabinu.

Robustní konstrukce a vysoce kvalitní součásti

  • Jednoduchý, účinný a mimořádně odolný: EASY LOCK se skládá z pouhých dvou dílů a je vyroben tak, aby byl maximálně odolný
  • Litá ocel a součásti nitridované v plynu zaručují optimální klouzavost a provozní spolehlivost
  • Všechny kvalitní součásti dohromady zajišťují špičkovou kvalitu

Jednoduchým otočením lze lžíci používat i jako nakládací lžíci. Hydraulická soustava, EASY LOCK a přídavné zařízení od Wacker Neuson jsou navzájem na 100 % zkoordinované, což znamená úsporu času a zvýšení produktivity.

Díky dokonalému přizpůsobení kinematiky je zajištěno, že během práce nedojde ke kolizi s ramenem či ztrátě materiálu a to ani při maximální násypné výšce.

Kdo používá EASY LOCK, ten nemusí dělat žádné kompromisy ani po stránce výkonu. Díky nízké celkové výšce zůstávají vylamovací a trhací síly rýpadla plně zachovány.

Bezpečnost při používání

EASY LOCK splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Kombinace několika bezpečnostních prvků, akustického signálu a zamykacího čepu viditelného z kabiny zajišťují, že se při výměně přídavného zařízení nemůže nic stát.

Díky kuželovému tvaru uzamykacího mechanismu a stálému udržování tlaku je systém samosvorný. I když dojde k porušení hadice, je zajištěno pevné, bezpečné spojení mezi rychloupínákem a lžící.