Main Navigation
Main Content

Compatec – kontrola hutnění, na kterou se můžete spolehnout pro vibrační desky.

Ti, kdo s vibračními deskami pracují pouze příležitostně, se mohou potýkat s tím, jak vyhodnotit, zda je půda dobře zhutněná. Compatec je funkce, která ideálním způsobem zabrání zbytečném pojíždění nebo dokonce nadměrnému zhutnění a přetížení. Kontrola hutnění zajišťuje spolehlivé měření relativního postupu hutnění. Displej je snadno čitelný na první pohled a je příhodně umístěn v zorné poli obsluhy, a to i tehdy, když sleduje hutněnou půdu. 

Mimořádná odolnost a spolehlivost

Compatec od Wacker Neuson je jediná kontrola hutnění půdy na trhu, u které je snímač umístěn na horní části zařízení. Výhoda: žádné nechráněné vodiče pro přenos signálů od snímače k vyhodnocovací jednotce, protože všechny součásti jsou uzavřeny do jediné vestavěné jednotky. Ta je zde navíc chráněna před silnými vibracemi a odletujícími úlomky kamenů. Díky tomu je Compatec od Wacker Neuson mimořádně spolehlivý.

Víc informací kontrole hutnění Compatec v našem videu:

Vždy v zorném poli: osm LED kontrolek operátorovi indikuje relativní postup hutnění. Pokud zobrazení již dále nepokračuje, bylo dosaženo maximálního zhutnění půdy. Výjimečně praktické: LED je možné upravit podle osvětlení okolního prostředí, Compatec tak lze používat i na přímém slunci.

Zde je přehled toho, co kontrola hutnění Compatec nabízí:

  • funkční test při zapnutí
  • snadno čitelné zobrazení hutnění s osmi indikátory
  • ukazatel přetížení, který zabraňuje nadměrnému zhutnění a chrání stroj před poškozením
  • možnost přizpůsobení intenzity osvětlení podle okolního prostředí

Compatec je k dispozici pro tyto stroje: