Main Navigation
Main Content

Pěchy

  • Na externím zdroji nezávislý výkon práce bez emisí dostává tímto nový rozměr:Naše akumulátorové pěchy jsou světovou novinkou.
  • Dvoutaktní pěch: Maximální produktivita, výkon a životnost. K dostání ve čtyřech různých hmotnostních třídách.
  • Čtyřtaktní pěch: Mají vynikající pracovní výkon, dlouhou životnost a díky inovativnímu systému vzduchových filtrů také delší servisní intervaly.
  • Hledáte stroj pro pěchování těžké a soudržné půdy? Pak je pro vás tou správnou volbou náš naftový pěch.

Tradice se snoubí s inovací - pěch Wacker Neuson

V roce 1930 vynalezl Hermann Wacker první pěch na světě. Od té doby dochází k neustálé inovaci a zlepšování. Z pěchů se tak stal doslova vývěsní štít společnosti a naše pěchy patří v celosvětovém měřítku k těm nejprodávanějším.

Kvalita, která přesvědčuje

Do dnešní doby je společnost Wacker Neuson známá svými hutnícími stroji, a kromě dalších produktů nabízí velký výběr nejrůznějších pěchů. Používají se jako flexibilní, výkonné stroje k hutnění zeminy na malých plochách a na prostorově stísněných stavbách, například při výkopových pracích. Hutnicí výkon je závislý na kombinaci více faktorů: pěchy bodují svým zdvihem, rychlostí a počtem rázů. Právě těmito vlastnostmi přesvědčují naše pěchy své uživatele. Intervaly výměny se u pěchů prodloužily díky inovativní technologii vzduchových filtrů až na trojnásobnou délku. To znamená úsporu času a především nákladů.

Prvotřídní výsledky při hutnění zeminy - s pěchy Wacker Neuson - zcela podle vašich potřeb

Prvotřídní výsledky při hutnění zeminy - s pěchy Wacker Neuson - zcela podle vašich potřeb Klasickými oblastmi využití vibračních pěchů, které se používají na stavbách, jsou konturovací práce, opravné práce a hutnění podkladu. Využívají se na stavbách, při tvorbě zahrad a krajiny nebo stavebních pracích na komunální úrovni. Hodí se i pro hutnící práce v interiéru nebo ve výkopech. S pěchy Wacker budete mít vždy po ruce skvělého pomocníka pro nejrůznější práce. Wacker Neuson nabízí široký sortiment produktů - od jemných pomocníků, až po robustní stroje. Produkty bodují ve všech oblastech použití s odpovídající frekvencí pěchování a nezbytnou silou rázu. Díky individuálním řešením motorů jsou pěchy skvěle vybavené pro nejrůznější požadavky. Společnost, která si chce pěch koupit, si tak může vybrat právě takový typ motoru, jež co nejlépe odpovídá jejím požadavků.

Wacker Neuson vám nabízí jedno z nejvíce inovativních a rozsáhlých portfolií pěchů.