Main Navigation
Main Content

Vibrační desky

  • Vibrační desky s pojezdem vpřed - od firmy Wacker Neuson. Práce bez emisí a rovněž bez ztráty výkonu? U firmy Wacker Neuson získáte vybrané modely s akumulátorem.
  • Naše vibrační desky se zpětným chodem jsou k dostání v různých velikostech. Individuální - přesně takové, jaké je potřebujete mít. Vybrané modely jsou k dostání i s dálkovým ovládáním pro vysoký komfort obsluhy a citlivé plynulé řízení.

It‘s your choice – velký výběr vibračních desek pro každý typ zeminy

Pro hutnění zeminy nejrůznějších typů bude nejlepším výběrem vibrační deska Wacker Neuson. Stroje jsou robustní, spolehlivé a skvěle se hodí pro stavbu silnic, cest nebo budování krajiny. Nabízíme širokou paletu modelů vibračních desek s předním pojezdem nebo reverzním chodem. Z těch si můžete cíleně a individuálně vybrat produkt, který se hodí pro vaše potřeby.

Hutnění na nejvyšší úrovni

Zhutnění zeminy je jedním z nejdůležitějších předpokladů pro stabilitu. Čím lepší hutnění, tím pevnější a robustnější jsou později silnice, a o to snazší je potom stavba budov. V případě vibračních desek Wacker Neuson přitom nehraje žádnou roli to, o jakou se jedná zeminu. Rozpojená zemina, pískové lože pro dlažbu nebo asfalt: Naše vibrační desky zhutní jakoukoli běžnou zeminu na nejvyšší úrovni. Vibrační desky s pojezdem vpřed se využívají převážně na malých plochách a při budování zahrad, reverzní vibrační desky se hodí i pro velké stavební projekty. V této kategorii nabízíme k výběru více než 20 různých modelů. Přitom stojí za povšimnutí šířka pásů: od lehké vibrační desky (90 kg), až po naši největší vibrační desku s celkovou hmotností více než jedna tuna, silou 130 kN a pracovní šířkou 1,2 metry.

Vibrační desky Wacker Neuson: Vysoká výkonnost a přitom lehké ovládání

U konstrukce našich vibračních desek dbáme především na to, aby se tyto silné stroje i při špičkovém výkonu daly snadno řídit a ovládat. Dosáhli jsme tak toho, že vibrační deska Wacker Neuson bude pro vás dobře ovladatelným strojem, který můžete používat i ve velmi stísněných podmínkách. Při koncepci rovněž bereme v úvahu zdraví provozovatele. Vibrace přenášená na ruku a paži je u některých modelů na tak nízké úrovni, že ani nespadá do dokumentační povinnosti.

Kvalita, kterou nic neotřese

Excelentní kvalita stavebních strojů: Tyto nároky na kvalitu Wacker Neuson splňuje i při výrobě vibračních desek. Pečlivý výběr partnerů pro energeticky úspornou motorizaci zaručuje velmi dlouhou životnost.

Pokud při hutnění zeminy vsadíte na stroje Wacker Neuson, vsadíte na největší výběr vibračních desek, excelentní kvalitu a atraktivní ceny, kterými nic neotřese.