Main Navigation
Main Content

EquipCare - Nechte své stroje promluvit

Komunikace mezi člověkem a strojem bývala omezena na několik „obecných frází“. Zatímco vyčerpávající rozhovor by dával mnohem větší smysl a mohl by ušetřit čas. Představte si, že by vám vaše stroje automaticky poskytovaly tyto informace: Kde je právě teď teleskopický manipulátor? Nemá kolový nakladač příliš mnoho odstávek? A není skoro čas na údržbu rypadla? Kde vibrační deska již provedla zhutnění?

To vše je nyní možné s aplikací EquipCare. Prostřednictvím nástroje EquipCare Manager a aplikace EquipCare nabízí řešení vyvinuté společností Wacker Neuson odkudkoli přístup k celé řadě funkcí, jako je určování polohy, vzdálená diagnostika nebo míra využití vašich strojů, což zajišťuje transparentnost správy vozového parku. Díky aplikaci EquipCare stroje o sobě hlásí všechno samy - pokud je vyžadována údržba, pokud je nízká úroveň naplnění, když dojde k provozním poruchám nebo neočekávaným změnám polohy, a tak dále. A to vše v reálném čase na mobilním telefonu a počítači.

Pro tyto stroje je mimo jiné volitelně k dostání náš EquipCare Dual ID. Jedná se zde o elektronickou kontrolu přístupu. Takže můžete přesně určit, kdo může váš stroj obsluhovat a zvýšíte tím bezpečnost na vašem staveništi.

Snížení míry zátěže na staveništi:

  • Vědět, co se děje: Pokud se u stroje vyskytne závada, technik vysleduje chybové kódy ještě před tím, než opustí obchod, aby se dostal ke stroji
  • Koordinace: Schůzka se správou služeb probíhá prostřednictvím chatu.
  • Vyhněte se zbytečným cestám díky dálkové diagnostice: objednávejte specialisty a náhradní díly ihned podle potřeby.

Nová úroveň správy vozového parku:

  • Optimální využití kapacity vozového parku komplexním určováním polohy a registrací doby provozu.
  • Prodloužená doba provozu a životnost díky proaktivní komunikaci s vašimi stroji, oznámení, kdy byl dosažen interval údržby a výstražná funkce, když stroj opustí definovanou geo zónu.
  • Prostřednictvím správy strojů lze snadno prozkoumat životní cyklus každého stroje.

Optimální řízení hutnění s funkcí Compamatic

Funkci Compamatic lze také použít v nástroji EquipCare Manager. Spojuje řízení zhutnění s Telematikou a tímto způsobem vás optimálně podporuje při každodenní práci. Díky funkci Compamatic můžete od svého stolu kdykoli sledovat úspěch zhutnění vibračními deskami.

Funkce Compamatic vám pomůže lépe plánovat procesy na staveništi a zajistit kvalitu.

Modul Compamatic se snadno připevní k vibrační desce. Přenáší údaje o poloze a procesu zhutnění, prováděného strojem, prostřednictvím mobilní komunikace do nástroje EquipCare Manager. Compamatic je k dispozici jako příslušenství pro naše vibrační desky s Compatec od 80 - 110 kN; se spojovací sadou je Compamatic součástí standardních komponent.

Upozorňujeme, že rozsah nabízených funkcí se může lišit v závislosti na konkrétním výrobku a zemi. Je možné, že zde zobrazený obsah / výrobky nemusí být ve vaší zemi k dispozici.

Titulky jsou k dispozici v češtině. Zapněte zobrazení titulků ve video navigaci!

Aplikace


AKCE MÍSTO REAKCE: OZNÁMENÍ.
Všechny příznaky a signály, které mohou indikovat případné poruchy, jsou zde uvedeny a roztříděny podle významu a naléhavosti, takže vy nebo váš servisní partner můžete rychle reagovat.


TO SE STÁVÁ: UDÁLOSTI
Všechny události jsou zde detailně zobrazeny - od chybového hlášení až po provedenou údržbu. Důležité informace pro vašeho technika!


PŘÍMÉ SPOJENÍ: MESSAGES
Spojte váš tým se strojem. Prostřednictvím push zpráv obdržíte všechny informace v Centru zpráv vašeho smartphonu o všech strojích, které sledujete. Nahrávání obrázků je rovněž možné. V případě poruchy můžete ušetřit cenný čas při koordinaci opatření!


VAŠE TŘETÍ OKO: SLEDOVAT
Chcete se zaměřit na konkrétní stroj nebo celou skupinu strojů? Funkce "Sledovat" vás podporuje. Pokud například definujete určitý okruh pohybu (geo perimetr), okamžitě obdržíte na váš chytrý telefon push zprávu, pokud stroj opustí tuto oblast. Monitoring staveniště nikdy nebyl tak snadný!

Manager


PŘEHLED O VOZOVÉM PARKU“ vám poskytuje celkový přehled o vašem vozovém parku. S definovanou skupinou můžete komunikovat prostřednictvím chatu o konkrétním stroji. Historie konverzace zůstane uložena v systému. V této části systému můžete rovněž nastavit připojení k aplikaci. Do chatu lze rovněž zahrnout obrázky staveniště.


"PODROBNOSTI ZAŘÍZENÍ" zobrazuje přehled stavu konkrétního stroje. Rovněž jsou zde podrobně zobrazeny statistiky provozních dob, chybových kódů, poplachů a příslušných cyklů údržby.

Chcete integrovat aplikaci EquipCare do vašich systémů?

Mysleli jsme i na to: Pokud chcete, můžete si objednat rozhraní API a snadno a rychle synchronizovat váš ERP systém.

 

„Poprvé mám skutečný přehled o všech kompaktních zařízeních mojí společnosti.“
Robert Schmidt, Stavbyvedoucí

EquipCare
Všeobecné podmínky
Stáhnout
EquipCare
DPA - AVV
Stáhnout
Dostupnost aplikace EquipCare
v zemích
Stáhnout

Máš zájem? Kontaktujte nás.

mandatory
* povinná pole
Address 1
Address 2
Customer Contact
Your inquiry:
Submit