Main Navigation
Main Content
Pronájem stavebních zařízení od Wacker Neuson

Pronájem stavebních zařízení
od Wacker Neuson

Pronajmout si stavební stroje a přístroje firmy Wacker Neuson

Pronájem je ideálním doplněním, díky kterému překonáte období s velkými počty zakázek nebo stihnete projekty - bez ohledu na to, zda si naše stroje pronajmete na jeden den, nebo na několik měsíců. Vždy jste tak připraveni k práci a nápory zakázek optimálním způsobem zvládnete!

Potřebujete stroj pouze na krátkou dobu pro konkrétní využití nebo chcete pokrýt návaly zakázek? Pak je pronájem ideálním řešením.
Ať už se jedná o údržbu, opravy, povinné pojištění nebo daně - o to se při pronájmu nemusíte starat.
Pronájem na tak dlouho, jak budete chtít. Délka pronájmu je zcela flexibilní, ať už jde o krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem.
Soustředit se můžete na svou práci, ne na vozový park. My přebíráme řízení v případě poškození a vyřídíme formality.
Zajímáte se o nákup stroje Wacker Neuson? Jednoduše si daný stroj pronajmete v naší půjčovně strojů Wacker Neuson a rozhodnete se pak.
Veškeré pronajímané produkty můžete vrátit na kterékoliv pobočce Wacker Neuson bez ohledu na to, kde jste si je pronajali.
Rádi vám pronajatý stroj dovezeme na vaši stavbu. Vy se tak můžete soustředit na vaši každodenní práci.
Buďte flexibilní. Místo investování do stálého vozového parku si stroje pronajímejte podle zakázek.

Stručný přehled výhod

Pronájem je ideálním doplněním, díky kterému překonáte období s velkými počty zakázek nebo stihnete projekty - bez ohledu na to, zda si naše stroje pronajmete na jeden den, nebo na několik měsíců. Vždy jste tak připraveni k práci a nápory zakázek optimálním způsobem zvládnete! Nabídku završují flexibilní doby pronájmu a cenově výhodná přeprava. Náš tým vám rád poradí! Vozový park strojů na pronájem Wacker Neuson vám nabízí obsáhlý sortiment s několika tisíci stavebních strojů. Díky vozovému parku Wacker Neuson na pronájem máte pro každý úkol právě vhodný produkt - jaký profesionálové očekávají a tak v dobrém stavu! Pronájem strojů je ideální doplnění v situaci, kdy váš vozový park díky množství zakázek dosahuje svých hranic - špičky vykryjete s naší možností pronájmu. Pronajměte si typy strojů, které byste ve vašem vozovém parku nemohli vytížit nebo které jsou právě v opravě.

Flexibilní tak, jako nikdy předtím: Přes pronájem ke koupi

Zajímáte se o koupi stroje Wacker Neuson, ale nejste si ještě úplně jistí, jestli zařízení odpovídá vašim potřebám? Jednoduše si příslušný stroj pronajmete v naší půjčovně strojů Wacker Neuson a potom se rozhodnete. Zeptejte se nás, rádi vám pomůžeme! Nebo již nějakou dobu využíváte stroj Wacker Neuson z půjčovny a zjistili jste, že byste takový stroj mohli ve vašem vozovém parku využít trvale? Obraťte se na nás, rádi vám poradíme! Pronájem, vyzkoušení, koupě - přímo ve vaší blízkosti. Díky naší síti prodejních a servisních středisek Wacker Neuson máte k dispozici množství přídavných zařízení a stavebních strojů.

Pronajímaný stroj si odvezete nebo si jej necháte dovézt

Rozhodnete se, zda si stroj vyzvednete u nás na pobočce, nebo zda si jej na své staveniště necháte dovézt naší službou dovážky - a vy se budete moci soustředit na svou každodenní práci. Veškeré pronajímané produkty můžete vrátit na kterékoliv pobočce Wacker Neuson bez ohledu na to, kde jste si jej pronajali. 

Pronájem stavebních strojů s Wacker Neuson

Počty zakázek ve stavebnictví se mohou velmi rychle měnit. Výhodu pak má ten, kdo na ně dokáže pružně reagovat. Službou pronájmu stavebních strojů od Wacker Neuson Rental podporujeme vaše stavební projekty obrovským vozovým parkem strojů na pronájem. U nás si pronajmete všechny stavební stroje, které pro svůj aktuální projekt potřebujete, a to pružně, výhodně a v osvědčené kvalitě Wacker Neuson.

Vozový park na pronájem s velkým množstvím stavebních strojů

Ve Wacker Neuson Rental máte na výběr z řady stavebních strojů. Náš vozový park strojů na pronájem přitom pokrývá celou paletu našich modelů. Naleznete v něm všechny důležité stroje pro váš stavební projekt, od pásových rýpadel, přes minirýpadla, vibrační desky, dumpery, až po kompaktní rýpadla. Wacker Neuson pokryje každou potřebu, od hloubení, přes hutnění, až k dokončení pomocí hladiček betonu.

Naši nabídku pronájmu doplňují stavební stroje, jako jsou řezačky betonu, pěchy nebo čerpadla. Pokud hledáte rychlé osvětlovací řešení pro svou stavbu, pak vám program pronájmu od Wacker Neuson Rental s nabídkou elektrocentrál a světelných sloupů také poskytne vhodné řešení. Dobré na tom je: Pronájem stavebních strojů lze kdykoliv vypočítat a oproti pořízení stroje nebo strojového parku je výhodnější, flexibilnější a méně komplikovaný. Šetříte nejen náklady na pojištění a na pořízení, ale vaše stavební stroje jsou pak spojeny s náklady pouze tehdy, když je doopravdy potřebujete.

Snadné vyřízení a stavební stroje ihned připravené k používání

Pokud si chcete pronajmout stavební stroje, pak je to u Wacker Neuson naprosto jednoduché. Svou poptávku odešlete přímo přes online formulář. Uvedete, jaké stroje a na jak dlouho potřebujete a zabezpečíte si vámi požadovaný termín. Potřebujete naléhavě mobilní rýpadlo, kolový nakladač nebo rýpadlo se speciálním příslušenstvím? Stačí, když nám zavoláte! Na naší servisní horké lince vám rádi dále pomůžeme. Wacker Neuson Rental nabízí pronájem stavebních strojů upravený přesně podle vašich potřeb - ať už se jedná o jeden den, nebo o několik měsíců. Na všech stavebních strojích je pravidelně prováděna údržba našimi pracovníky, jsou v perfektním stavu a ihned připraveny k používání.

Vámi pronajatý stroj si můžete vyzvednout na našich pobočkách. Na přání vám stavební stroje dovezeme přímo na stavbu. Vrácení stroje je stejně jednoduché. Vypůjčené stroje jednoduše vrátíte na nejbližší pobočce Wacker Neuson.  Pronájem stavebních strojů u Wacker Neuson Rental: špičkové stroje ihned připravené k používání, flexibilní doby pronájmu a snadné vyřízení.