Main Navigation
Main Content

Wacker Neuson – all it takes!

V úzké spolupráci s našimi zákazníky nabízíme produkty a služby, které předčí jejich vysoké standardy, splní jejich rozmanité požadavky a současně rozšíří jejich možnosti. Důvěra, kterou do nás naši zákazníci vkládají, je naší motivací k tomu, abychom ze sebe vydávali to nejlepší, s vášní pro skutečné inovace a nejvyšší kvalitu. Chceme být spolehlivým partnerem, zavázali jsme se pomáhat našim zákazníkům dosahovat úspěchu.

Svět značky Wacker Neuson

Wacker Neuson je aktivní po celém světě, v různých regionech, zemích a kulturách i v různých odvětvích. Stejně rozmanité jako naši zákazníci jsou i jejich aplikace a požadavky kladené na značku Wacker Neuson. Naše úspěchy ukazují, jak zákazníci řeší své každodenní problémy a jak je Wacker Neuson podporuje v duchu sloganu „all it takes!“. „Wacker Neuson - all it takes!“ z pohledu našich zákazníků.
Kliknutím sem zobrazíte příběhy o úspěchu

Inovativní řešení pro vaše výzvy

Neustále pracujeme na tom, abychom vám prostřednictvím našich inovací usnadnili každodenní práci. V tomto procesu se soustředíme na vaše náročné výzvy z praxe. Rozvíjíme inovativní myšlenky, jako je například systém Vertical Digging System VDS, který při práci ve svahu stisknutím tlačítka vyrovná otočnou kabinu našich kompaktních rýpadel. Dalším takovým nápadem je infračervené dálkové ovládání pro vibrační univerzální válce a vibrační desku DPU130, které ke kontrole řízení využívá linii zraku, a tak zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti pro operátora a okolí. Dále je zde také možnost dual power pro naše minirýpadlo 803, který v případě potřeby přemění toto naftové rýpadlo na jednotku pro bezemisní práci ve vnitřním prostoru.

Více informací o našich inovativních řešeních naleznete zde

Originální náhradní díly pro dlouhou životnost stroje

Čas jsou peníze. Proto můžete výpadky zkrátit na minimum díky prvotřídní kvalitě našich originálních náhradních dílů, odborným znalostem a zkušenostem našich prodejních a servisních partnerů a vysoké dostupnosti náhradních dílů. Pouze naše originální náhradní díly zaručují optimální funkčnost a uchování hodnoty vašeho stroje. Kvalitu a vhodnost ověřujeme, takže se na náhradní díly můžete v každé situaci spolehnout plně a bez výhrady.

Další informace zde

Wacker Neuson – ideální kombinace pro trh Latinské Ameriky

Značka Wacker Neuson je zastoupena v celém světě, v různých regionech, zemích, kulturách a odvětvích průmyslu. Stejně jako jsou různorodí zákazníci, jsou různorodé i jejich aplikace a požadavky na partnerství se společností Wacker Neuson. Zde si můžete přečíst, jak společnost Wacker Neuson podporuje zákazníky při plnění každodenních úkolů. Hugo Arce, regionální prezident pro Latinskou Ameriku, hovoří o důležitosti a síle značky v jeho regionu, který je charakterizován velmi různorodými trhy a potřebami zákazníků a nabízí významný potenciál k růstu společnosti Wacker Neuson.

Klikněte sem a dozvíte se více

Máme pro vás řešení

Wacker Neuson vám nabízí bohatý sortiment, který zahrnuje produkty a řešení, náhradní díly i služby, včetně poradenství, oprav a údržby, financování a školení. 

Wacker Neuson vám pomůže zvládnout vaše výzvy a náročné úlohy! To je důvod, proč spojujeme prodej, produkty a služby do komplexních řešení, připravujeme vám tak konkurenční výhodu. A vy se můžete plně soustředit na své vlastní podnikání. Nabízíme vám to, co k tomu potřebujete!

  • Komplexní nabídka produktů
  • Rozmanité služby
  • Originální náhradní díly pro dlouhou životnost stroje

Komplexní nabídka pro váš snadnější pracovní život

Náročné úkoly a výzvy, kterým společnosti čelí při výstavbě budov, v pozemním stavitelství, výstavbě silnic a dálnic, tvorbě zahrad a krajiny, v obcích a samosprávných celcích, půjčovnách strojů nebo v železničním stavitelství, jsou naprosto odlišné: Pro některé společnosti jsou důležité kompaktní a obratné stroje, zatímco pro jiné jsou nejvyšší prioritou odolnost a účinnost.

Na jedné věci se ale shodnou: Rozhodující je spolehlivost produktů, řešení a zaměstnanců. Značka Wacker Neuson znamená spolehlivost - po všech stránkách!

Známe vaše požadavky a naši nabídku jsme přizpůsobili vašim specifickým potřebám. 
Zjistěte, co můžeme udělat pro vaše odvětví průmyslu