Main Navigation
Main Content

Wacker Neuson ve světě

Wacker Neuson je zastoupen po celém světě. Péči o vás zajišťuje více než 12 000 obchodních a servisních partnerů. Ti jsou lokálním kontaktem pro všechny vaše dotazy. 

Zde se podíváme na širší souvislosti. Zjistíte, kde ještě kromě vašeho regionu naleznete společnost Wacker Neuson. Stroje značky Wacker Neuson se používají po celém světě a stejně jako jsou rozmanité jednotlivé země, tak rozmanité jsou i náročné úkoly a aplikace strojů. 

Přečtěte si více informací o zemích, v nichž mají stroje Wacker Neuson dlouhou historii, kde jsou pěchy Wacker Neuson synonymem pro hutnění a jak se stroje v různých zemích využívají k rozdílným účelům. Fotografie ze speciálních nasazení, zprávy ze zákulisí a rozhovory vám přináší vzrušující náhled do různých regionů po celém světě.


Stroje Wacker Neuson se v současné době používají v zemědělství Mexika pro sklizeň agáve.

Wacker Neuson v Latinské Americe

Společnost Wacker Neuson je zastupována v oblasti Latinské Ameriky více než 40 let vlastními pobočkami: V Brazílii zahájila společnost činnost v r. 1975; Chile, Mexiko, Kolumbie a Peru následovaly později. Více informací o vzrušujícím vývoji v Latinské Americe a potenciálu pro růst společnosti Wacker Neuson v regionu.

Wacker Neuson v Severní Americe

V roce 1957 zahájila společnost Wacker Neuson výrobu a marketing stavebních zařízení ve Spojených Státech, což byla první zahraniční pobočka společnosti.

Wacker Neuson v Německu

Kořeny společnosti Wacker Neuson leží v Německu, kde byla v roce 1848 společnost založena. Pokračoval v globálním ovlivňování hutnění zeminy až do dnešního dne. O dobrých 85 let později se společnost Wacker Neuson v Německu považuje za dodavatele spolehlivých řešení, který nabízí široký sortiment produktů a jednotlivých služeb.

Wacker Neuson ve Francii

Rok 2015 je pro společnost Wacker Neuson ve Francii jubileem. Francouzská prodejní společnost byla založena v roce 1960. Tamní zákazníci jsou přesvědčeni kontinuitou a kvalitou společnosti Wacker Neuson.

Wacker Neuson ve Švýcarsku

Ve Švýcarsku představuje značka Wacker Neuson nejvyšší kvalitu, výkon, zákaznický servis a flexibilitu.

Wacker Neuson v Rusku

Díky rozšiřování infrastruktury a různým dalším projektům v oblasti energetiky je Rusko rostoucím trhem s obrovským potenciálem.

V Namibii

Ve vesnici v namibijské poušti se používá kompaktní 5tunové rýpadlo 50Z3 Zero Tail k výkopům pro inženýrské sítě, jako je například potrubí.

V Mexiku

Stroje Wacker Neuson se používají pro exotický účel v Mexiku. Dumper 1501 je využíván k přepravě rostlin agáve po polích. Agávový sirup je získáván ze samého srdce agáve, také označované jako „piña“, která slouží k výrobě tequily.

Wacker Neuson v Jižní Africe

Wacker Neuson je zde zastoupen již více než 30 let.

V Indii

Válce Wacker Neuson se používají k hutnění základů pro bytový projekt „Sun City Gloria“ v indickém Bangalore.

V Chile

Balvany a suť, kam jen oko dohlédne. Kabinové dumpery Wacker Neuson jsou tady v Chile doma. Vysoká světlá výška nabízí dostatečný prostor pro práci v drsném terénu a díky kabině je obsluha chráněna před prachem a dalšími vlivy.

Wacker Neuson v Nizozemsku

Již 50 let v Nizozemsku – značku zná téměř každý.

V Číně

Známé po celém světě: Ponorné vibrátory Wacker Neuson se používají v Číně k hutnění betonu. Vysoký výkon je prostě přesvědčující a výsledkem je ideální zhutnění.

Wacker Neuson na Filipínách

Spolupráce s obchodním partnerem Livan Trade Corporation trvá již více než 25 let.

V Peru

V důlní společnosti v oblasti Salinas v jižním Peru se v současné době používají čtyři rýpadla Wacker Neuson 3503. Pracují v nadmořské výšce přes 4000 m v Andách – a vedou si tam výtečně. Používají se hlavně k produkci boraxu, minerálu, který se používá pro výrobu skla, kosmetických produktů a sklolaminátových podložek a izolací.