Main Navigation
Main Content

Odbornost

Wacker Neuson jako výrobce disponuje bohatým know-how. Naši specialisté vás nechají nahlédnout do své práce, dozvíte se více informací o speciálním vývoji, technologiích a inovacích a získáte tipy, jak zlepšit využití svých strojů a zařízení.


Středisko kompetencí pro rýpadla

Příběh úspěchu rýpadel Wacker Neuson začíná v Rakousku v roce 1981. Ve vývojovém a výrobním centru v Hörschingu nedaleko Lince se vytvářejí rýpadla a dumpery pro celosvětový trh.

Klikněte sem a dozvíte se více

Tři otázky o …

 ... konstrukci a vývoji akumulátorového pěchu pro Michaela Steffena, vedoucího elektrických technologií a elektroniky pro stavební zařízení ve společnosti Wacker Neuson.

Přečtěte si celý rozhovor

Rozhovor s Andreasem Gstöttenbauerem o…

...rýpadlech Wacker Neuson. Čím vyčnívají a jaké další inovace a vývoj je čekají v budoucnosti.

Přečtěte si celý rozhovor

Rozhovor s Markusem Martinem o řešeních pro beton

Generální ředitel jednotky řešení pro beton vysvětluje, jak mohou zákazníci využívat odbornosti jeho týmu a struktury globálního prodeje společnosti Wacker Neuson v komplikovaných projektech pro beton.

Klikněte sem pro zobrazení rozhovoru

Rozhovor s výkonným ředitelem Martinem Lehnerem na téma inovace

Martin Lehner hovoří o významu inovací pro společnost a o nejdůležitějších otázkách budoucího vývoje výrobků.
Celý rozhovor najdete zde

Inovace z tradice

Před více než 80 lety slavil Hermann Wacker úspěch sestrojením inovace, která až dodnes ovlivňuje stavby po celém světě – tou je pěch. I tehdy stál ve středu vývojové práce zákazník. A na tom se nic nezměnilo až dodnes. Wacker Neuson si klade za cíl vyvíjet inovativní výrobky, které přinášejí skutečnou přidanou hodnotu pro zákazníka a ještě více zefektivňují jeho procesy.
Klikněte sem a dozvíte se více

Jak jsme způsobili převrat v celém odvětví

První elektrický pěch sestrojil v roce 1930 Hermann Wacker – a přispěl tak k revoluci v celém odvětví. V dnešní době nabízíme ty pravé modely pro každou aplikaci.
Více informací

Rozhovor s Rolandem Gmainerem

vedoucí útvaru firemního štíhlého řízení (lean management) skupiny Wacker Neuson, zajišťuje trvalý rozvoj jednotného systému štíhlého řízení celé skupiny napříč všemi pracovišti.
Celý rozhovor najdete zde

Tři otázky o …

Každý mluví o aplikacích bez emisí – otázce, která se týká i výrobků Wacker Neuson. Pro naše zákazníky jsme vyvinuli řešení, které žádný jiný výrobce v této podobě nenabízí: dual power. Proč jsme pro elektrohydraulický pohon zvolili externí jednotku, na jaké další aspekty jsme se ve fázi vývoje soustředili a jak může být dual power přínosný pro půjčovny strojů, se dozvíte
po jediném kliknutí zde

VDS - Systém vertikálního hloubení (Vertical Digging System):

Kariéra „nakloněné“ myšlenky

„Nakloněným“ řešením od Wacker Neuson je systém vertikálního hloubení (Vertical Digging System, VDS), který byl již prověřen a osvědčil se po dobu více než 20 let.

Více informací o VDS

Kolové a teleskopické nakladače pro zahradní a krajinnou tvorbu

»Vysoký stupeň orientace na zákazníka, vysoce kvalitní a odolné produkty – kvalita made in Germany – toto jsou faktory, které jsou důležité.«   Martin Schwindt

Klikněte sem a čtěte dále