Cookie Control

Tento web používá cookies ...

Main Navigation

Main Content

Navštivte Wacker Neuson a Kramer na bauma 2019!

Navštivte Wacker Neuson a Kramer na bauma 2019!

8. - 14. dubna 2019 v Mnichově, Německo
 
Najdete nás na stánku FN.915.

Denní ukázky demo show:

Vždy v 10:30 – 12:00 – 14:00 – 15:30 – 17:00

Follow us!

Instagram     facebook     YouTube

Zero emission od Wacker Neuson – Finalista Bauma Innovation Award 2019

Řada výrobků Wacker Neuson s označením zero emission (stroje s nulovými emisemi) byla nominována na cenu Bauma Innovation Award 2019 v kategorii "Stroje". Vítězové budou vyhlášeni v dubnu při zahájení veletrhu bauma 2019.

Wacker Neuson je prvním výrobcem, který nabízí ucelou řadu elektrických stavebních strojů, jako jsou vibrační pěchy, vibrační desky, kolové nakladače, pásové i kolové dumpery či minibagr. Tato řada strojů nabízí svým zákazníkům bezkonkurenční (nulové) emise a extrémně nízkou hlučnost, což ocení jak obsluha stroje, tak i okolí samotného staviniště, což je důležité zejména v hustě obydlených oblastech či v centru velkých měst. Obsluha stroje, okolí i životní prostředí jsou tak chráněni. Elektrické stroje jsou prakticky bezúdržbové, hospodárné a vyžadují výrazně nižší provozní náklady, než klasické stroje se spalovacím motorem.

V roce 2019 je Wacker Neuson jedním z finalistů v kategorii "Stroje" na cenu Bauma Innovation Award. Každé tři roky jsou oceněny výzkumné a vývojové týmy, které přinášejí praktické a modernější technologii do stavebnictví, které přizpívají k modernizaci na stavebním trhu a současně věnují svou pozornost i ochraně životního prostředí, lidem a zdrojům.