Cookie Control

Tento web používá cookies ...

Main Navigation

Main Content

Bauma 2016

Společnost Wacker Neuson ukázala průřez sortimenem produktů a služeb s řadou inovací. Důraz byl kladen bezemisní pohony pro různé produkty, jako jsou bateriově napájené pěchy, elektrické pásové dumpery a elektrické kolové nakladače, stejně jako mini-rýpadla s možností dual power (volitelně nafta nebo elektrický pohon).

Všechny produkty mají jedno společné: Mohou ideálně pracovat v uzavřených, špatně větraných prostorách nebo v městském prostředí, aniž by měli menší výkon než běžné stroje.

Podívejte se na naše video Bauma 2016!

Aby byla v budoucnu na staveništích značka ještě viditelnější, uvedla společnost Wacker Neuson na veletrhu nové značení produktů . Poutavý symbol společnosti Wacker Neuson bude v budoucnu na výrobcích dominantní značkou, což mohlo být patrné již na mnoha strojích na Baumě.

Dále hlavními body byly Systém vertikálního hloubení (VDS ve zkratce) pro rýpadla, se kterými operátor může kompenzovat nerovné povrchy až do 15° pouhým stiskem jediného tlačítka v kabině řidiče, a proto může pracovat mnohem efektivněji a pohodlněji, stejně jako koncept dvojitého pohledu 5tunového kolového dumperu, který byl poprvé představen, a který může obsluha využít k otočení celé kabiny řidiče o 180°, a tak (zejména s plně naloženou korbou) si vždy vychutnat ničím nerušený výhled dopředu.

Pro oblast hutněníspolečnost Wacker Neuson představila několik novinek: produktová řada pěchů má nejnižší celkové emise na trhu, a proto může excelovat ve špatně větraných prostorách, například při práci v příkopu.
Společnost Wacker Neuson také představila novou řadu těžkých vibračních desek, které mohou být volitelně objednány s vodicí ojí nebo dálkovým ovládáním, a které se především vyznačují nekompromisní funkčností a výkonností. Společnost Wacker Neuson proto nabízí nejširší sortiment desek na trhu, z nichž většina zavedených modelů má tak nízké vibrace přenášené na ruce že dokumentační povinnost již není zapotřebí.

Kromě toho společnost Wacker Neuson uspěla se svou širokou nabídkou služeb , které mají rozsah od individuálních finančních řešení po údržbu a opravypo pronájem a použité stroje. Rychlá dostupnostoriginálních náhradních dílů, příslušenství a příslušenství zvyšuje flexibilitu zákazníků. Společnost proto působí pro zákazníky celého světa jako poskytovatel řešení a spolehlivý partner.

The Služba E-store společnosti Wacker Neuson bude v budoucnu působit jako prodejní nástroj a doplněk pro sdílení informací. Tímto způsobem může společnost splnit požadavky zákazníků více cíleným postupem a zároveň brát v úvahu rostoucí význam internetového výzkumu.
Přes službu Wacker Neuson E-store si zákazníci mohou velmi dobře najít informace o produktech, náhradních dílech, příslušenství a službách, jakož i kdykoliv odeslat objednávku. V současné době je služba E-store dostupná v Německu, Velké Británii a Francii a bude se postupně rozšiřovat i do dalších zemí.

V oblasti hutnění betonu Wacker Neuson také představil vlastní širokou produktovou řadu ponorných vibrátorů řady Basic, Economy a Premium. Modulární ponorný vibrátor IRFUflex z řady Premium by představen právě včas pro Baumu.
Skládá se z univerzálního měniče, který lze kombinovat s různými ochrannými hadicemi a různými verzemi těles ponorných vibrátorů. Díky tomu je obzvláště hospodárný a proto také zajímavý především pro půjčovny a dodavatele s často se měnícími aplikacemi