Main Navigation
Main Content

Oblast odborné způsobilosti: multifunkční nástroj!

Naše kolové nakladače představují skutečně multifunkční nástroj!

Výkonná pracovní hydraulika, rychloupínací systém a více než 50 různých přídavných zařízení z výrobního závodu umožňují řadu aplikací. Zaručená kompatibilita. S námi získáte nejen vše pod jednou střechou, ale dokonce i levněji.

Stačí si vybrat jednu z našich kombinovaných nabídek kolových nakladačů a přídavného zařízení a získáte velmi výhodnou koupi!

Pro každou oblast průmyslu a aplikace máme správné řešení kolových nakladačů a přídavného zařízení: od klasické manipulace s materiálem přes přesun palet nebo sypkého materiálu po zimní údržbu se sněhovou frézou a sněhovou radlicí nebo komunální použití v zahradách a zeleni. Z hlediska všestrannosti a variabilních možností použití je kombinace přídavného zařízení a kolového nakladače prostě nepřekonatelná.

Skutečně multifunkční nástroj!

Vyberte si z více než 50 různých přídavných zařízení z výrobního závodu! Zde je několik příkladů:

Správné řešení pro každou výzvu!

[Translate to Czech:] WL70 Schneefräse, WL38 Schneeschild
 • Zimní údržba a servis

  Buďte připraveni dokonce i v zimě: vybavte kolový nakladač sněhovým pluhem a sypačem soli a připravte se na zimní údržbu. Až v zimě přituhne, máme pro vaše kolové nakladače Wacker Neuson také správné sněhové frézy.

[Translate to Czech:] WL28 Mulcher
 • Údržba zelených ploch

  K údržbě zeleně je zapotřebí mnoho různých zařízení. Vybavení kolového nakladače různými přídavnými nástroji je mnohem jednodušší než převoz různých strojů na vaše pracoviště. Kolový nakladač se tak může stát sekačkou, mulčovačem, řezačem větví, střihačem živého plotu a řadou dalších strojů.

[Translate to Czech:] WL28 FSD Reichertshofen
 • Manipulace s materiálem

  Primární funkce každého nakladače: manipulace s materiálem. Přeprava materiálu však není vždy jedno a totéž. Máme správnou lžíci pro každý náklad, ať už jde o lehký materiál, zeminu či kameny atd.

[Translate to Czech:] WL25 Planer
 • Silniční stavitelství

  Také v silniční výstavbě je kolový nakladač s přídavným nástrojem skutečně multifunkční. Úpravy svahu, frézování a opravy asfaltu nebo míchání betonu – vše s jedním strojem a správným přídavným zařízením.

 • Speciální

  Ne s každým přepravovaným předmětem lze manipulovat pomocí lžíce nebo paletové vidlice – máme také správné příslušenství pro speciální požadavky: tzv. krokodýlí zuby, drapáková lžíce, lžíce na kamení, prosévací lžíce, vysoká vyklápěcí lžíce a další.

[Translate to Czech:] WL28 Besen
 • Čištění

  Velké plochy lze vyčistit kolovým nakladačem a vhodným přídavným zařízením mnohem rychleji než „ručně“. Zametací smetáky v různých provedeních a šířkách, kartáče a vysokotlaké čističe jsou k dispozici z výrobního závodu. Zaručujeme kompatibilitu s kolovým nakladačem Wacker Neuson.

Získejte další informace o četných možnostech aplikací v našich videích!


Salutation
address left
address right
clear
products select
open message
footer
Wacker Neuson Vertrieb Europa GmbH & Co. KG zavazuje, že bude považovat svá data za důvěrná v souladu s příslušnými předpisy na ochranu soukromí. Můžete odvolat svůj souhlas k použití a zpracování vašich údajů pro marketingové účely kdykoliv.

Kliknutím sem si zobrazíte sortiment kolových nakladačů:

Chcete-li se o našich přídavných zařízeních dozvědět více, klikněte sem:

Kolový nakladač – víceúčelové řešení od společnosti Wacker Neuson

Každý, kdo se rozhodne pro kolové nakladače Wacker Neuson, si vybírá robustní, trvanlivý a extrémně všestranný stroj, který je díky kloubovému spoji mimořádně pohyblivý. Tyto stavební stroje jsou zároveň skutečně multifunkční. Přibližně 12 různých modelů kolových nakladačů umožňuje připojit více než 50 různých přídavných zařízení díky výkonnému a dobře promyšlenému hydraulickému systému. Klasický kolový nakladač se lžící se rychle a snadno přemění na sekačku, rypadlo, frézu nebo zametač a bude dokonale vybaven pro vaše požadavky. S kolovými nakladači Wacker Neuson se můžete také spolehnout na maximální výkon a flexibilitu na staveništi nebo v zahradnictví! Díky elektrickému pohonu může zařízení také pracovat bez emisí.

Univerzálnost a připravenost k akci po celý rok.

Nejčastěji požadované vlastnosti stavebních strojů jsou dnes univerzálnost a flexibilita. A zde hrají důležitou roli faktory času a nákladů. S kolovým nakladačem Wacker Neuson můžete pružně reagovat na své potřeby. Pokud jste na stavbě ráno přemisťovali zeminu pomocí lžíce, později můžete stavební materiál přepravovat pomocí paletové vidlice. To je možné díky mnoha praktickým přídavným zařízením, která lze snadno vyměnit ze sedadla řidiče pomocí hydraulického rychloupínacího mechanismu. Díky širokému výběru různých přídavných zařízení nejste omezeni jen na staveniště, nakladače s příslušným příslušenstvím můžete také používat pro odklízení sněhu nebo pro opravy silnic. Celoroční provoz není vůbec nemožný. Z tohoto důvodu jsou naše kolové nakladače se systémem přídavných zařízení také atraktivní pro pronájmy stavebních strojů. K dispozici je přibližně 50 různých přídavných zařízení od společnosti Wacker Neuson. Klasický kolový nakladač se stává všestranným multifunkčním strojem, který poskytuje dokonalý výkon na staveništi, v krajinářství, lesnictví nebo dokonce i při čištění silnic.

Všechny možnosti konfigurace.

Kolové nakladače od společnosti Wacker Neuson jsou nejen multifunkční, ale konfiguraci svých zařízení můžete také přizpůsobit vašim požadavkům. Pokud například chcete kolovým nakladačem přenášet těžké náklady na nerovném terénu nebo při vyšších rychlostech, doporučujeme systém tlumení ramene nakladače. Pokud je požadována vyšší hydraulická kapacita, například pro montážní brusky, je třeba nainstalovat funkci „Highflow“ (vysoký průtok). Možnost „3. řídicí obvod elektricky proporcionální sériový“. To znamená, že kromě hydrauliky pro přídavnou jednotku máte možnost používat pracovní hydrauliku. Zejména v oblasti hydrauliky jsou k dispozici další možnosti. Možnosti konfigurace zastřešuje široký výběr pneumatik.

Efektivní a úsporný a v případě potřeby dokonce bez emisí.

Sortiment společnosti Wacker Neuson zahrnuje dvanáct modelů kolových nakladačů. Všechny tyto jednotky mají různé motory, které se vyznačují dokonalou kombinací výkonu a hospodárnosti. Pokud se rozhodnete i pro kolové nakladače s elektromotorem, můžete se spolehnout na stavební stroj bez emisí, který se v oblasti výkonu a flexibility zcela vyrovná běžným strojům. Spíše zvětšíte pole působnosti strojů, protože elektromotory bez emisí lze používat i uvnitř budov. Efektivně rozšiřte pracovní prostor pomocí kolového nakladače společnosti Wacker Neuson!