Main Navigation
Main Content

Novinky

 • Naše nejnovější produkty

  Při vývoji nových řešení se Wacker Neuson vždy zaměřuje na prospěch zákazníků. Na podzim roku 2021 společnost představí nové produkty a optimalizace osvědčených stavebních strojů a zařízení, které usnadní každodenní život na staveništi.

   

 • Wacker Neuson: 50 let know-how o dumperech

  Jakožto flexibilní, kompaktní a výkonní pomocníci se dumpery staly na staveništi nepostradatelnými. Společnost Wacker Neuson do vývoje a výroby kolových i pásových dumperů vnáší dlouholeté zkušenosti: celých 50 let know-how v oblasti dumperů!

 • Nové desky s pojezdem vpřed s benzínovým motorem a elektromotorem

  Nová řada vibračních desek s pojezdem vpřed od společnosti Wacker Neuson, BPS s benzínovým motorem a APS s bateriovým pohonem, se vyznačuje pohodlnou a snadnou manipulací a je ideální jak pro práci na asfaltových površích tak i pro hutnění půdy.

 • Slavnostní zahájení výstavby: nové logistické centrum v Reichertshofenu

  Skupina Wacker Neuson buduje ve svém závodě v Reichertshofenu nové logistické centrum, základnu jejího kompetenčního centra pro zhutňování. Tento krok umožní skupině výrazně zkrátit dobu obratu skladu díky zkrácení dřívějších přepravních vzdáleností a digitalizaci procesů. Dokončení stavebních prací a zprovoznění logistického centra je plánováno na léto 2022.

 • Economical and safe material transport with new wheel dumpers

  Wacker Neuson presents new versions of the two biggest wheel dumpers: the models DW60 and DW90 convince with impressive additional options, improved safety features and even more comfort. Combined with sophisticated equipment features such as the hydrostatic 4-wheel drive with automatic ECO mode and auto-stop function, working even more economically is possible with these dumpers.

 • Wacker Neuson shares battery platform with cooperation partner

  Wacker Neuson is accelerating the transition to emissions-free construction sites – promising a host of benefits for customers. One battery, countless machines: The “one for all” approach is taking on a whole new meaning at Wacker Neuson. From fall 2021, the modular, rechargeable construction equipment battery developed by Wacker Neuson will also be compatible with equipment made by the company’s cooperation partner Bomag. Customers will benefit from simplified construction site logistics and cost savings when they invest in battery-powered devices, creating strong momentum for the wider adoption of emissions-free equipment on construction sites.

 • Red Dot pro rýpadlo EZ50 Wacker Neuson

  Společnost Wacker Neuson vždy při vývoji produktů kladla velký důraz na design svých stavebních strojů a zařízení. Rýpadlo Zero Tail EZ50 s Red Dot bylo oceněno renomovanou cenou Red Dot: Product Design.

 • Naše nejnovější produkty

  Osvědčené kolové dumpery DW60 a DW90 s 6 000 a 9 000 kilogramy užitečné hmotnosti jsou největšími kolovými dumpery v portfóliu firmy Wacker Neuson. Byly přepracovány a disponují nyní emisní normou stupně V dieselového motoru, který chrání životní prostředí bez omezení produktivity. Sériově dostupná funkce auto stop vypne stroj automaticky po pěti minutách nečinnosti. Velký, multifunkční 7palcový displej se postará o ideální přehled o všech funkcích stroje a indikuje obraz přední a zadní kamery. Jednodílný kryt motoru usnadňuje přístup k údržbě a každodenní kontrola, údržba i servis jsou díky němu snadné a spoří čas.

 • Hutnicí práce v centru Mnichova

  Od 30kilogramových pěchů až po 7tunové válce, s klasickým benzinovým a dieselovým motorem ale i na akumulátor, Wacker Neuson nabízí vše pro lehké až těžké hutnicí práce. Na staveništi firmy Kassecker v centru Mnichova se používá téměř celé hutnicí portfolio.

 • E-stroje v praxi: jednoduché, elektrické, bezemisní

  V rámci soukromého stavebního projektu, při kterém vzniká komplex budov skládající se z obytných domů, kancelářské budovy a hotelu, byly vnější plochy upravovány pomocí řady zero emission od Wacker Neuson.