Main Navigation
Main Content

Rychlost se počítá – řešením jsou náhradní díly. Originální náhradní díly od firmy Wacker Neuson.

Rychlá reakce a odpovědnost.

Naše stroje bývají u našich zákazníků často nasazeny v komplexních zřetězených procesech. Odstávky a prodlevy stojí zpravidla spoustu peněz. Proto usilujeme trvale o to, abychom objednávky náhradních dílů nebo oprav vyřizovali co možná nejrychleji. Naše mezinárodní síť obchodních a servisních středisek nabízí maximální blízkost zákazníkům i optimální kvalitu služeb. Naším cílem je pro dobro zákazníků neustále dále zlepšovat naše vlastní procesy.

Rychlost a kvalita.

Možnost rychlého dodání originálních dílů Wacker Neuson má velkou důležitost pro připravenost strojů k použití. Proto jsme vyvinuli dokonalý logistický systém, díky kterému vám jako zákazníkovi i obchodníkům zajistíme v co nejkratší době prostřednictvím našich dceřiných společností díly, které potřebujete.

Naše skladové hospodářství a předzásobení náhradními díly na dlouhé roky dopředu i pro starší stroje jsou zárukou toho, že 90 % všech dílů je k dispozici ze skladu a může být zasláno v co nejkratší době.
Díky prvotřídní kvalitě našich originálních náhradních dílů, vědomostem a dovednostem našich zkušených techniků služeb zákazníkům a díky vysoké dostupnosti dílů je tak možné zkrátit prostoje na minimum.

Přehled výhod:

  • Přizpůsobení nejnovějším technickým poznatkům.
  • Přesné rozměry a funkce.
  • Rychlé a spolehlivé dodání.
  • Vysoká kvalita a nízké celkové náklady.
  • Rychlý servis díky husté síti servisních středisek.
  • Záruka dostupnosti dílů, i pro starší stroje.
  • Kvalita zaručena díky odborné způsobilosti a používání výhradně originálních náhradních dílů.
  • Nároky na záruku zůstávají nedotčeny.

Sada pro opravy

stažení

Sada pro údržbu

stažení

Náhradní díly a produktová dokumentace

V naší databázi s náhradními díly a dokumentací naleznete nejpodrobnější informace o vašem vybavení Wacker Neuson.

Aplikace se otevře v novém okně a je k dispozici ve čtyřech jazycích. Zvolte prosím svůj preferovaný jazyk:

 

Náhradní dílý a technická dokumentace ke kompaktním strojům nejsou v tuto chvíli bohužel v našem on-line katalogu k dispozici.
Pro více informací prosím kontaktujte obchodního partnera Wacker Neuson.http://products.wackerneuson.com/SpareParts28/wacker_direct.jsp?command=machinesearch&extRegId=w2&extlangId=en&urlAccess=true