Main Navigation
Main Content


Stavební stroje od Wacker Neuson - o délku lžíce vpředu před ostatními

Skupina Wacker Neuson Group je předním výrobcem kompaktních a stavebních strojů. Zákazníkům po celém světě nabízíme široký produktový program i rozsáhlou nabídku služeb. Od založení podniku v roce 1848 – tehdy ještě pod názvem „Wacker“ – jsme se stali mezinárodně působícím svazem podniků s více než 50 dceřinými podniky a více než 12 000 prodejními a servisními partnery. Přitom je úspěch našich zákazníků z oblasti stavebnictví a zemědělství středem našeho myšlení, jednání a učení. U nás najdete vše, co si srdce kompaktního a stavebního stroje může přát.

Ekologické a snadno obsluhovatelné stavební přístroje od Wacker Neuson

Působíme přitom nejen globálně, ale taky udržitelně, protože vám jako celosvětově první výrobce nabízíme širokou paletu elektricky poháněných stavebních strojů a přístrojů. Díky produktové řadě zero emission chce snížit negativní vlivy na životní prostředí a pomáháme vám tak k hospodárné práci se snadnou obsluhou.

Kompaktní a stavební stroje podle vaší chuti

Ale nejen to: Jsou to právě vaše požadavky, které tvoří naše měřítka. Přitom postupujeme s ohledem na budoucnost se stejně vysokým standardem kvality. Věrni heslu „All it Takes“ pro splnění vašich požadavků a v ideálním případě jejich překročení. Navštivte nás na jednom z mnoha veletrhů, na kterých naše stavební stroje a přístroje prezentujeme.

Slibujeme vám spokojenost Spokojenost

zákazníků je u nás na prvním místě. Náš výkon nekončí expedicí stroje, nabízíme vám také služby, které vás rychle a kompetentně podpoří. Tak se můžete zaměřit na vaše každodenní podnikání, zatímco jsou naši kvalifikovaní zaměstnanci díky plošné prodejní a servisní síti vždy tam, kde je jich potřeba.

Použité stroje a stavební přístroje

Nevyplatí se vám zakoupení stroje, protože stavební stroje používáte jen zřídka? I zde máme připraveno vhodné řešení. U nás si můžete zakoupit i použitý přístroj. Pokud potřebujete určitý model a nechcete déle čekat na dodávku nového stroje, pak jsou použité stavební stroje a přístroje pro vás ideální. Naše použité stroje jsou dobře udržované a jsou tak definitivně dobrou alternativou.

Jaký stroj nebo stavební přístroj si přejete?

Vzbudili jsme váš zájem a vy si ještě nejste jisti, zda naše stroje odpovídají vašim potřebám? Žádný problém – u Wacker Neuson si stavební stroje a přístroje můžete jednoduše pronajmout. Jednoduše si daný stroj pronajmete v naší půjčovně strojů Wacker Neuson a rozhodnete se pak. Zde najdete přehled dalších výhod.

Na následujících stránkách najdete celé portfólio našich produktů a mnohé další servisní služby.

Vsaďte i vy na inovativní výrobky od Wacker Neuson a buďte před konkurencí alespoň o délku lžíce bagru!