Cookie Control

Tento web používá cookies ...

Main Navigation

Main Content

Zprávy o použití

 • Stavění mostů: velkolepý projekt v deltě Pearl River

  Stavba mostu Hong Kong-Zhuhai-Macao je obzvláště pozoruhodný projekt. Asi 100 ponorných vibrátorů Wacker Neuson je požadováno každý den.

   

 • Panamský průplav: Jedna z nejdůležitějších vodních cest na světě

  Panamský průplav je dlouhý přibližně 82 kilometrů a prochází úžinou středoamerického státu Panama. Ročně tudy propluje více než 14 000 lodí. Tato vodní cesta propojuje Atlantický a Tichý oceán a šetří tak při přepravě obeplutí okolo mysu Horn na jižním cípu kontinentu. Při aktuálním rozšiřování vodního kanálu se kromě jiného využívá 500 ponorných vibrátorů od Wacker Neuson.

 • Specialista na průmyslové podlahy Ready Betontechnik si vybral Wacker Neuson

  Dlouholetý zákazník Wacker Neuson, společnost Ready Betontechnik je specialista na průmyslové podlahy, působící po celé Evropě. Tato společnost nedávno připravila přes 2.200 čteverčních metrů podlah s uhlazením pro výrobní a skladovací podnik ve městě Lauterecken u Kaiserslauternu. Účinné hlazení a leštící práce byly prováděny za použití hladiček CRT 36 a CRT 48 od Wacker Neuson, které nabízejí výjimečně vysoký výkon a příjemnou obsluhu.

 • Podnik pro betonové stavby BTH sází na hladičky betonu Wacker Neuson

  Pro podnik ke zpracování betonu BTH (Boden-Technik-Hehl) jsou efektivita a hospodárnost směrodatnými fakty k jeho práci. Právě na staveništích s betonem je nutno pracovat vždy velmi přesně a podle určeného časového plánu, neboť beton je třeba zpracovat podle možností co nejrychleji. Pro velký projekt v Mühldorfu v horním Bavorsku použil podnik BTH na hlazení povrchů asi 80.000 m² velké výrobní a montážní haly až šest hladiček betonu s pojezdem