Cookie Control

Tento web používá cookies ...

Main Navigation

Main Content

Wacker Neuson - vysoká flexibilita a účinnost při stavbě železničních tratí

Při stavbě železnic jde vždy o přesnost a rychlost. Práce na železnici musí být prováděny rychle a účinně. Kolejnice, pražce a štěrkové kolejové lože musí být nejen pečlivě pokládány, ale také pravidelně udržovány a opravovány. V neposlední řadě jsou koleje jako základ naší železniční dopravy vystaveny trvalému zatížení.

Wacker Neuson je v tomto vaším spolehlivým a profesionálním partnerem pro železnici: Nabídka produktů sahá od benzínových kladiv vyvinutých speciálně pro využití na železnici, osvětlovacích systémů s vhodnými generátory pro noční staveniště a vibračních desek až po malá rýpadla, kolové nakladače a pásové dumpery, které všechny práce na železnici účinným způsobem podpoří a přesvědčí dlouhou životností a odolností.

Zjistěte si zde více o možnostech použití našich výrobků ve vašem odvětví!

Ke zprávám o použití »


Wacker Neuson 8003 railway

Dvoucestné rýpadlo pro flexibilní využití na systémech železničních tratí

Pomocí inteligentního plug-in řešení je možná montáž inteligentního mechanismu pro pohyb po kolejích na časem prověřené a osvědčené kompaktní rýpadlo 8003, které je možné bez ztráty výkonu ovládat přes hydraulický okruh rýpadla.  Dvoucestné rýpadlo 8003 railway se dobře hodí pro řadu úkolů z oboru železniční dopravy, například pro svahování, zpevňování krajů nebo údržbu kolejišť. Řetězový pohon díky svým kompaktním rozměrům a vysoké stabilitě zaručuje optimální schopnosti pohybu v terénu vedle trati a možnost flexibilního použití.


Zde naleznete náš krátký film na téma: výstavba železničních tratí

Specialisté na výstavbu kolejí

Benzínová bourací kladiva Wacker Neuson se perfektně hodí pro použití pro výstavbu železnic - především při údržbě sítě železničních tratí. Pro zhutnění podkladu štěrkového kolejového podloží je potřeba menší síla, aby při hutnění nedošlo ke zničení štěrku, ale přesto potřebujeme určitý počet úderů, aby bylo dosaženo perfektního zhutnění štěrku. Podívejte se, jak hravě to lze dosáhnout s benzínovým bouracím kladivem Wacker Neuson.