Cookie Control

Tento web používá cookies ...

Main Navigation

Main Content

Wacker Neuson celosvětově

Společnost Wacker Neuson je zastoupena po celém světě. Postará se o vás více než 12 000 prodejních a servisních partnerů. Ti vám také rádi zodpoví všechny vaše otázky.

Zde se podíváme na větší obrázek. Uvidíte, kde můžete najít společnost Wacker Neuson - mimo svůj vlastní region. Stroje společnosti Wacker Neuson se používají na celém světě; a tak, jak jsou rozmanité nejrůznější země, jsou rozmanité i výzvy a aplikace pro naše zařízení.

Přečtěte si, kde mají stroje společnosti Wacker Neuson za sebou dlouhou historii, kde jsou používány pěchy Wacker Neuson jako synonymum pro zhutnění a jak jsou stroje používané pro aplikace dané odlišnými podmínkami v různých zemích. Fotografie speciálních aplikací, zpráv o situaci a rozhovory vám poskytnou vzrušující pohled do různých oblastí po celém světě.

 


Wacker Neuson machines are currently being used in Mexican agriculture for the Agave harvest.

Wacker Neuson in Latin America

Wacker Neuson has been represented in Latin America the area for over 40 years with its own affiliates: In Brazil, the company started in 1975; Chile, Mexico, Colombia and Peru followed later on. Read more about the exciting developments in Latin America and the potential for growth for Wacker Neuson in the region.

Wacker Neuson v Severní Americe

V roce 1957 začala společnost s výrobou a marketingem stavebních zařízení v USA, přičemž se jednalo o první zahraniční filiálku firmy.

Wacker Neuson v Německu

 Kořeny společnosti Wacker Neuson leží v Německu, kde byla firma založena v roce 1848. Společnost pokračovala ve vytvoření globálního dopadu na hutnění zeminy až do dnešního dne. O dobrých 85 let později je společnost Wacker Neuson v Německu považována za spolehlivého poskytovatele řešení se širokou škálou výrobků a jednotlivých služeb.

Wacker Neuson ve Francii

 Rok 2015 byl jubilejním rokem pro společnost Wacker Neuson ve Francii. Francouzská prodejní společnost byla založena v roce 1960. Zákazníci jsou zde přesvědčeni o kontinuitě a kvalitě značky Wacker Neuson.

Wacker Neuson ve Švýcarsku

 Ve Švýcarsku značka Wacker Neuson představuje nejvyšší kvalitu, výkon, zaměření na zákazníka a flexibilitou.

Wacker Neuson v Rusku

Rozšíření infrastruktury a různé jiné projekty v energetice přetvořily Rusko v rostoucí trh s obrovským potenciálem.

V Namibii

Kompaktní 5tunové, otočné rýpadlo 50Z3 Zero Tail se používá pro hloubení pro infrastrukturu, jako je například potrubí do vesnice v namibijské poušti.

V Mexiku

Stroje společnosti Wacker Neuson se v Mexiku používají pro exotické aplikace. Dumper 1501 se používá pro přepravu rostlin agáve po polích. Sirup agáve pro výrobu tequily se získává ze srdce agáve, kterému se také říká „Piña“.

Wacker Neuson v Jižní Africe

Značka Wacker Neuson zde byla zastoupena již před více než 30 lety.

V Indii

Válce Wacker Neuson se používají pro hutnění základů pro sídliště "Sun City Gloria" v Bangalore v Indii.

V Chile

Balvany a sutě, kam jen oko dohlédne. Kabinové dumpery spol. Wacker Neuson jsou v Chile jako doma. Vysoká světlá výška nabízí dostatek volnosti pro práci v terénu a díky kabině je operátor chráněn před prachem a dalšími vlivy.

Wacker Neuson v Nizozemsku

Od 50. let v Nizozemsku zná tuto značku téměř každý.

V Číně

Značka známá po celém světě: Ponorné vibrátory Wacker Neuson se používají také v Číně pro hutnění betonu. Silný výkon je prostě přesvědčivý a výsledkem je ideální zhutnění.

Wacker Neuson na Filipínách

S prodejním partnerem Livan Trade Corporation spolupracujeme více než 25 let.

V Peru

Čtyři rýpadla Wacker Neuson 3503 jsou v současnosti používány těžební společností v Salinas na jihu Peru. Pracují v nadmořské výšce více než 4 000 metrů v andských horách - a odvádějí zde vynikající práci. Používají se hlavně pro výrobu boraxu, minerální látky určené k výrobě skla, kosmetických prostředků a ochranných rohoží a izolací ze skleněných vláken.