Cookie Control

Tento web používá cookies ...

Main Navigation

Main Content

"all it takes": Wacker Neuson na veletrhu Bauma 2016

Průkopnické inovace, jako jsou zcela bezemisní řešení pro práci uvnitř budov, při přepravě materiálu a hutnění, i akční prezentace nových stejně jako časem prověřených a osvědčených produktů přímo na místě: Na veletrhu Bauma 2016 bude firma Wacker Neuson prezentovat širokou škálu produktů a poskytovaných služeb, jež jsou na čele snahy o zajištění efektivní práce příjemné pro operátora a šetrné k životnímu prostředí.

Seznamte se s Wacker Neuson naživo: Pod záštitou skupiny Wacker Neuson je tato značka reprezentována na veletrhu Bauma 2016 ve venkovních výstavních prostorách na stánku 1109-1209. K vidění budou nové i časem prověřené produkty a široký rozsah poskytovaných služeb, které jsou přizpůsobené potřebám zákazníků. Ukázky skutečné práce a možnosti vše si vyzkoušet seznámí návštěvníky blíže s různorodými oblastmi nasazení. Návštěvníci se tak mohou přesvědčit o skutečném výkonu a spolehlivosti portfolia Wacker Neuson.

 

Wacker Neuson: poznejte značku

"Wacker Neuson – cokoli je zapotřebí" je hodnotná nabídka firmy Wacker Neuson zákazníkům. Kromě rozsáhlého portfolia produktů a služeb představuje tato značka spolehlivá řešení, silného partnera a solidní, zkušenou společnost. Tento příslib bude rovněž odrážet účast firmy Wacker Neuson na veletrhu Bauma 2016. "Silné značky vytvářejí důvěru," prohlašuje Cem Peksaglam, CEO skupiny Wacker Neuson. "Prohlášením 'Wacker Neuson – cokoli je zapotřebí' poskytujeme našim zákazníkům holistický příslib: Jsme silným partnerem po jejich boku a zárukou spolehlivosti v každém strategickém segmentu podnikání, což zaručuje každý náš jednotlivý zaměstnanec."

 

Ve škále hutnicích zařízení společnost opět dokazuje svou přetrvávající sílu v oblasti inovování, jež začalo vynálezem pěchu v roce 1930. Dodnes nabízí Wacker Neuson nejčistší pěchy na trhu. Časem vyzkoušené a ověřené dvojtaktní pěchy jsou zkonstruovány k dosažení vysoké úrovně produktivity, výkonu i životnosti a pohání je speciálně vyvinutý motor Wacker Neuson WM80, který díky katalyzátoru pohodlně splňuje všechny emisní limity. Současně se jedná o benzinové vibrační pěchy s nejnižšími celkovými emisemi na trhu. To kromě jiných věcí umožňuje vícefázový systém čištění vzduchu zajišťující dlouhodobou provozní připravenost pěchu a efektivní čištění nasávaného vzduchu.

 

Příběh úspěchu vynálezce pěchu pokračuje v roce 2016 představením bateriemi poháněných pěchů AS30e a AS50e, jež se budou na veletrhu Bauma 2016 prezentovat vyšší rychlostí posunu. Tyto vibrační pěchy jsou součástí řady "nulových emisí" zařízení Wacker Neuson, jež zahrnuje dále elektrický kolový nakladač WL20e, pásový dumper DT10e a mini-bagr 803 s duálním pohonem.

 

Prezentováno bude rovněž pět nových modelů vibračních desek s reverzním chodem v segmentu vyššího výkonu. Modely DPU80 a DPU110, které jsou nabízeny s vodící ojí nebo dálkovým ovládáním, jsou, stejně jako nová vibrační deska ovládaná vodící ojí DPU90, součástí portfolia s velmi nízkými hodnotami vibrací přenášených na ruce. Toto portfolio nyní tvoří celkem deset modelů. S dálkově ovládanými modely DPU80r, DPU110r a DPU130r se pracuje ještě pohodlněji. Všechny modely nabízejí velmi vysoký výkon. Infračervené dálkové ovládání zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečí pro operátory i okolí – jedná se o prvek, za který obdržela společnost Wacker Neuson certifikaci EuroTest.

 

V oblasti hutnění betonu bude Wacker Neuson prezentovat celou svou produktovou škálu interních a externích vibrátorů. Důraz bude kladen na širokou škálu interních vibrátorů. Podle požadavků si pak zákazník může vybrat z modulárního systému HMS, základní řady IEC a IE nebo prémiových řad IRFU či IREN. Na veletrhu Bauma bude poprvé představen modulární prémiový systém IRFUflex. Ten je tvořen měničem, který lze zkombinovat s různými ponornými vibračními tělesy a ochrannou hadicí s délkou 0,3 až 10 metrů. Díky zvláště masivnímu napojení lze těleso vibrátoru řady IRFUflex vyměnit jen v několika krocích. Díky modulárnímu systému lze jednotky velmi snadno a rychle upravit a sestavit. Tento proces šetří náklady, prostor i námahu se skladováním.

 

Kolový dumper DW50 bude také poprvé představen na veletrhu Bauma 2016. Doplňuje řadu ECO zařízení se snadnou údržbou a hydrostatickým pohonem všech kol, které se prosazují především v nerovném terénu a to díky optimálním terénním schopnostem a trakci, která zahrnuje modely DW60, DW90 a DW100 s užitečnou nosností 6, 9 a 10 tun. Tento nový dumper má kompaktní rozměry, extrémní manévrovatelnost a technickou výbavou, která se dokáže vyrovnat mnohem větším modelům: inovačním principem ovládání z řídicí konzolou včetně joysticku, pružinovou parkovací brzdnou, která se neopotřebovává a je velmi odolná a spolehlivá, i mnoha dalšími detaily, jež zajišťují nejvyšší úroveň provozního komfortu. Užitečná nosnost 5 tun a jízdní rychlost až 28 km/h činí z dumperu DW50 efektivního pomocníka, kterého lze využít k rychlému přesunu velkého množství materiálu. Dva reflektory směřující vpřed a jeden reflektor směřující vzad, plné silniční osvětlení i velká zpětná zrcátka na ochranném rámu ROPS zajišťují optimální rozhled. Široký a bezpečný přístup do stroje je zvláště uživatelsky příjemný. Optimalizovaná konstrukce korby umožňující lepší výhled vpřed, akustická signalizace couvání a kamera pro pohled dozadu dále zvyšují úroveň bezpečnosti.

 

Modely rýpadel EZ80 a EZ53 také oslaví na veletrhu Bauma 2016 svou premiéru. Dvě rýpadla Zero Tail – s nulovým přesahem – jsou ideální pro práci v omezených prostorech, jak je často zapotřebí v městských oblastech. Lze s nimi dosáhnout vysokých výkonů a to i v obtížně dosažitelných oblastech. Menší model EZ53 s provozní hmotností asi 5,3 tun je jedním z nejvýkonnějších rýpadel ve své třídě. Zvláště přesvědčivý je jeho výkon v oblastech rýpání a manipulace. Odklopná kabina řidiče, kryt motoru umístěn na boku a velké odnímatelné kryty podvozku uvnitř i vně umožňují zvláště snadný servisní přístup. Až pět pracovních hydraulických okruhů s vlastním beztlakým zpětným vedením je k dispozici pro multifunkční přídavná zařízení. Větší model EZ80 s provozní hmotností kolem osmi tun boduje především nízkou spotřebou paliva. Přehledné displeje, posuvná okna, která se otevírají na obou stranách, přední okno ze dvou částí, automatická klimatizace a vzduchem odpružené sedadlo řidiče s vyhříváním dodávají kabině vysokou úroveň komfortu. Tyto modely doplňují nedávno představené série pásových a kolových rýpadel do hmotnosti 10 tun (ET65, ET90, EW65 a EW100), o které je od uvedení na trh velký zájem. Všechna zařízení jsou velmi výkonná díky inovační kinematice s úhlem naklápění lžíce o hodnotě větší než 200 stupňů, což doplňuje velmi ekonomická spotřeba paliva.

 

Novinky jsou i v oblasti teleskopů firmy Wacker Neuson. Model TH627 je oblíbenou třídou 2x2 metry. Jedná se o cenného pomocníka ve stísněných oblastech nasazení s maximální výškou zdvihu téměř 6 metrů, kompaktními rozměry s výškou 1,98 metru a šířkou 1,96 metru a vysokou úrovní manévrovatelnosti. Zatáčení všemi koly s velkým úhlem řízení přispívá k tomu, že je tento teleskop schopen rychle a bezpečně zajistit stohovací a přepravní činnosti a to i ve stísněných prostorách. Firma Wacker Neuson proto nyní nabízí deset ideálně odstupňovaných modelů s výškami zdvihu od sedmi do deseti metrů, které charakterizuje propracované ergonomie, příjemná obsluha a inteligentní asistenční systém řidiče Vertical Lift System (VLS).

 

Nové kolové nakladače WL44 a WL54 mají další funkce v oblastech komfortu a charakterizuje je extrémně odolná konstrukce a značné výšky zdvihu. Oba výkonné univerzální stroje jsou vybavené komfortní kabinou řidiče s individuálně nastavitelným sedadlem a opěrkami rukou. Jejich okna lze otevřít až o 180 stupňů. Volitelný klimatizační systém zajistí příjemnou pracovní teplotu za každého počasí.

 

Úplný servis bez kompromisů

Značka Wacker Neuson ovšem znamená mnohem více než jen nové produkty. Poskytování komplexních servisních služeb jako poradenství, oprava a údržba, pronájem, financování a školení je součástí nabídky ve stejné míře jako nová i použitá zařízení, řešení a náhradní díly. Naším cílem je spojit prodejní organizace, produkty a poskytované služby do ucelených řešení, která přináší našim zákazníkům konkurenční výhody tak, aby se mohli plně soustředit na své vlastní podnikání.

 

Portfolio služeb poskytovaných firmou Wacker Neuson je charakterizováno hustou prodejní a servisní sítí. Všechna servisní místa Wacker Neuson zaměstnávají kvalifikované pracovníky a mají k dispozici profesionálně vybavené dílny, takže rychle vyřeší jakýkoli problém po celém světě. Efektivní logistika zajišťuje rychlou dostupnost náhradních dílů; v Evropě se ve většině případů jedná o dodání do 24 hodin. V případě potřeby zajistí dobře vyškolení technici podporu přímo na místě i rychlou opravu. Ve firmě Wacker Neuson používáme pouze originální náhradní díly, což zajistí trvalé zachování hodnoty strojů.